Bim 5 Lt Sole Yağ Fiyatı 2022 ocak

Bim 5 Lt Sole Yağ Fiyatı 2023 Ağustos

Bu yazımızda Bim 5 lt sole yağ fiyatı 2023 Ağustos tarihinde ne kadar? Sorusunun cevabını veriyoruz. BİM ayçiçek yağı güncel olarak fiyatı fazlasıyla araştırılıyor. Ayçiçek yağı ücretlerine geride bıraktığımız aylarda uygulanan zamlar vatandaşısın cebini büyük miktarda zorlamış oldu. Ayçiçek yağı, litre-fiyat olarak 2022’de %30-50 civarlarında zam görürken, 2023’de çok daha fazla katladı. Ayçiçek yağı artık sıvı altın muamelesi görmeye başladı diyebiliriz. Zeytinyağı pahalı olduğu için ayçiçek yağı tercih eden kişiler de artık BİM gibi mağazaların raflarında olan ayçiçek yağlarının yanına ücretleri ve zamlar sebepleriyle bakmaktan çekiniyor. Bu arada, %37’lik bir oranla dünyada en fazla ayçiçek yağı ithal eden ülke olarak ülkemiz yer alıyor.

Bim Sole Yağ Fiyatı Ne Durumda

Bim 5 Lt Sole Yağ Fiyatı 2022 Ocak ayçiçek yağı fiyatları

Bim için ayçiçek yağı fiyatları son zamlarla da birlikte gerçekten ucuz bir halden fazlasıyla uzaklaştı. Bim’de satılan ayçiçek yağı fiyatı markasına ve tabii ki litresine göre değişim göstermektedir. Müşteriler Bim’e uğramadan önce sürprizlerle karşılaşmamak için ayçiçek yağı fiyatları hakkında çeşitli bilgiler arıyorlar. BİM ayçiçek yağı fiyatları konumuzla birlikte sizler için en güncel bilgileri toplamaya çalışıyoruz.

Bim Sole Ayçiçek Yağ Fiyatları 2023

Sole ayçiçek yağı 5 LT: 74.90 TL
Sole ayçiçek yağı 2 LT: 35.50 TL
Sole ayçiçek yağı 1 LT: 18.50 TL
Biryağ ayçiçek yağı 5 LT: 83.95 TL

Bim 5 lt sole yağ fiyatı 2023 Ağustos En güncel fiyat listesini yazımızda sizlerle paylaşmaya çalıştık. Anlık değişimler ve farklılıklar olabileceğini göz önünde bulundurmanızı tavsiye etmekle birlikte hepinize iyi alışverişler ve iyi günler dileriz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir