Yenal Atlas Kimdir, Boy, Kilo, Sevgilisi, Yaşı

Bu yazımızda yenal atlas boyu kaç, yenal atlas boy kilo, yenal atlas kimdir ? sevgilisi, yaşı ? gibi soruların cevaplarını veriyoruz.

Yenal Atlas Kimdir ?? AQ(ŞAKA YAPIM DEDİM KIZMADIN A)

Yenal Atlas, eski hipsterlardan(şka). kral adamdır. neyse. ne diyoduk. iyi çocuk lan işte nesi var aq. youtube moutube yapıyor. baktım google’da hakkında fazla konu yok ben açim dedim. ilerde değerlenir buralar belki. yenal atlas bana ulaşırsa konu üzerinden kazandıgım paraların %10’unu ona vermem (şka 2) yenal atlas ibanıma 30tl yollamazsan burayı editleyip satanist çetesi lideri falan yazcam paso kötü şeyler yazcam hakkında(grçek). bul beni. kanka bide tarz yorumladıgınız videolar vardı ya onlardan at ara sıra amk. neden hiç video atmıyorsun ? büyüme potansiyeli olan bir kanalın var silah mı dayıyolar kafana atsana 3-5 bişiler buralar da hitlensin parayı bulmam lazım. hostinge cok para bayıldım siteyi accaz diye dolar kuru malumun.

NEYSE GELELİM CİDDİ CİDDİ SORULARIN CEVAPLARINA ARKADAŞLAR ÖZÜR*(DİLEMEM)*

BOYU

Yenal Atlas boyu 1.76’dır aksini iddia eden vurduruyo(şka3)

KİLOSU

Yenal abmin kilosu çok taşaklı bir adam(şka4) oldugu için 60 fln.

SEVGİLİSİ

Karmaşık bir ilişkisi var arkadaslar. Ne siz sorun ne ben söylim.

Yaşı

Yalan olmasın yaşı 21-22 civarı bişe ikisinden biri olması lazım. öptüm(şka5) by.

yneal tlassa bi moda hayvanıdır cakma modeldir. okudugunuz için tesekkür ederim(tesekkür) bu adlibdi.

Yenal Atlas kimdir ? Ve yenal atlas boyu kaç ? yenal atlas boy kilo , yenal atlas sevgilisi kimdir ? yenal atlas yaşı kaç doğum tarihi nedir ? gibi soruların cevapları burada.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir