whatsapp fake numara alma 2021, whatsapp için sanal numara alma 2021.

Whatsapp Fake Numara Alma, Sanal Numara 2023

Whatsapp uygulaması geçtiğimiz günlerde kullanıcı sayısını arttırmaya devam ediyor. Özellikle son dönemde whatsapp fake numara alma 2023 ücretsiz , whatsapp için sanal numara 2023 gibi aramalar çoğalmaya başladı. İnsanların Whatsapp kullanımının artış hızına doğru orantılı bu talepleri de haliyle artış göstermeye devam ediyor. Çeşitli sebeplerde fake numara, sanal numara arayışında olan insanlar için böyle bir konuya da değinmiş olmak istedik. Hadi şimdi yavaştan nasıl whatsapp için fake numara alabiliriz sizlerle hep beraber göz atalım bakalım.

Whatsapp Fake Numara Nasıl Alınır?

Elimizin altına çeşitli yöntemler bulunmaktadır, tabii bunları ioscular için ayrı androidciler için ayrı olacak şekilde belirteceğiz. O şekile sunacağız. İki tarafın kullanıcıları için de belli uygulamalar ve siteler mevcuttur Whatsapp fake numara alma işlemi için. Aşağıda sizlere kullanmış olduğunuz cihaza göre uygulayabileceğiniz whatsapp için sanal numara alma yöntemlerinden bahsediyor olacağız. Böylece size en uygun ve pratik gelen yöntemi, uygulamayı veya da siteyi kullanabilirsiniz.

iOS Kullanıcıları İçin Fake Numara Alma

  1. Apple store’dan TextNow uygulamasını telefonumuza indiriyoruz,
  2. Ardından ise uygulamamıza giriş yapıyoruz,
  3. Hesabınızı onaylayınız ve açınız,
  4. Önünüze choose a phone number yazısı geldiğinde üç haneli olan bir sayı yazınız,
  5. Ardından da uygulamanızı kapatıp açın tekrar girdiğinizde “ayarlar” bölümünüzden numaranızı görebileceksiniz.

Android Kullanıcıları İçin WP Fake Numara Alma

Android için Whatsapp gibi uygulamalar adına sanal numara alma işlemi için fazlaca alternatifimiz olduğunu söyleyebiliriz.

  1. Size verdiğimiz bu siteye gidin, Buraya Tıklayarak gidebilirsiniz.
  2. Sitede karşınıza bir çok kullanabileceğiniz farklı farklı ülkelerin numaraları çıkacaktır.
  3. Ancak kullanımlar da sınır olabilir emin olmamakla birlikte buna dikkat edebilirsiniz.

Bu konu için videolu anlatım izlemek, farklı yöntemler görmek isteyen arkadaşlar için hemen aşağıya izleyebileceğiniz bir videolu anlatım bırakıyoruz.

Hemen üstte sizlerle paylaştığımız videolu anlatımı da izleyebilir, daha kolay bir şekilde Whatsapp için istediğiniz işlemi uygulayabilirsiniz hepinize iyi kullanımlar.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir