Whatsapp Engeli Kesin Olarak Anlama

Whatsapp Engeli Kesin Olarak Anlama yazımızla 4 farklı durumu inceleyeceğiz. Bunlardan 3′ ü herkes tarafından bilinmekte ve bir ihtimale dayanmaktadır fakat keşfettiğimiz 4. yöntem kesinlikle uygulamanızın takdirinde engel noktasında bir kanıya varmanızı sağlayacaktır.

1-Profil Fotoğrafının Gözükmemesi

Engel yemiş olmanızın en önemli belirtilerinden biri ancak ilgili kişi profil fotoğrafını kaldırmışta olabilir.

Whatsapp Engeli Kesin Olarak Anlama

2-Durumuna Ne Yazdığının Gözükmemesi

Whatsapp’ ın sağladığı özelliklerden biride engellediğiniz kişilere durumunuzun gitmemesidir fakat engellemiş olabilecek kişi durumunu kaldırmışta olabilir.

3-Gönderdiğiniz Mesajların Tek Tik Olması, İletilmemesi

Whatsapp’ ın işleyişi gereği engellenen kişilerin sizi rahatsız etmemesi için ilettikleri mesajlar engelleyen kişiye ulaşmaz, aynı zamanda engellemiş olabileceği düşünülen kişi çekmeyen bir yerde veya gizlilik ayarlarını değiştirmiş olabilir. Aşağıdaki görselde engel ihtimali olan sadece tek tik yani gönderilme durumu görülmektedir.

Whatsapp Engeli Kesin Olarak Anlama

4-Grup Açmak – Kesin Sonuç

Yakın bir arkadaşınız ve sizi engellemiş olabileceğini düşündüğünüz kişiyi sizinle birlikte 3 kişilik bir gruba almayı deneyin, eğer grup oluştuktan sonra katılımcılarda sizi engellemiş olabilecek kişi yoksa kesin olarak sizi engellemiştir, eğer varsa sizi engellememiştir sonucuna kesin olarak varabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: Whatsapp Mesajların Yazı Stilini Değiştirme

Whatsapp Engeli Kesin Olarak Anlama,

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir