turkcell hat fiyatları 2021, vodafone hat fiyatları 2021 faturasız, faturalı

Turkcell – Vodafone Hat Fiyatları 2023

En çok tercih edilen operatörlerden ikisi olan Turkcell, Vodafone için hat fiyatları 2023 yılında nasıl görünüyor? Sorusunun cevabını yazımızda sizlerle paylaşıyoruz. Faturasız ve faturalı olarak ayrı ayrı her iki operatör için de güncel olarak fiyat listesini sizlerle paylaşmış olacağız. Sizin için en uygun olan operatörü ve hattı seçebilirsiniz. Bakalım 2023 yılında Turkcell, Vodafone için hat fiyatları nasıl görünüyor.

Güncel Hat Fiyatları 2023

Yazımızda detaylı olarak, faturasız ve faturalı olarak ikiye ayrılmak üzere tercih etmek istediğiniz hat türüne göre paylaşacağımız konudur. Güncel hat fiyatları 2023 yılında değişiklik gösterebilir, zamana göre artış yaşanabilir. Bu gibi, ufak değişiklikleri göz önünde bulundurmanızda yarar var arkadaşlar. Peki şu an, en güncel, en yeni hat fiyatları listesi nasıl? Gelin, hep birlikte o tabloya göz atalım.

Turkcell Faturalı Hat Fiyatları 2023

Turkcell için güncel olarak faturalı hat fiyatları 110 TL olarak görünmektedir. Satın almak istediğiniz şubeden şubeye değişiklik gösterebildiğine dair söylentiler mevcut. Eğer, aşırı fazla tutar istenirse buna itiraz etmeyi tercih edebilirsiniz. Ancak bu fiyat genel olarak 100-150 TL olarak değişiklik gösterebilir çünkü bayiler serbest piyasa uygulayabiliyor.

Turkcell Faturasız Hat Fiyatları 2023

Yine genel olarak Turkcell faturasız hat fiyatları tablosunun 100-150 Lira arasında bir değişiklik gösterebileceğini söyleyebiliriz. Zamana göre artış olabilmesinin yanı sıra şubeden şubeye de bu fiyatlar da değişiklik görebilme ihtimaliniz mevcuttur.

Vodafone Faturalı Hat Fiyatları 2023

Genel olarak Vodafone faturalı hat fiyatları tablosunun, diğer operatörlere kıyasla daha uygun rakamlarda olduğu söylenebilir. 2023 senesinde bu fiyat şu an 95 TL civarında karşımıza çıkıyor arkadaşlar.

Vodafone Faturasız Hat Fiyatları 2023

Vodafone için faturasız hat fiyatları ise, yine diğer operatörlere kıyasla yine daha uygun diyebiliriz. Bu tablo ise Vodafone için 95-120 Lira civarlarında karşımıza çıkmaktadır. Yazımızın başlarında da belirttiğimiz gibi fiyatların, şubeden şubeye vey zaman içerisinde ufak değişiklikler göstermesi söz konusu olabilir.

vodafone turkcell hat fiyatları 2023 faturalı faturasız

Faturalı Hat mı? Faturasız Hat mı?

Tercih edeceğiniz operatöre ve paketlere göre bu kararı sizin için en uygun olan şekilde vermeniz yararınıza olacaktır. Kullanım amacınıza göre, sizin için en uygun olan hat çeşidi göre değişiklik gösterebilir.

Turkcell mi? Vodafone mu?

Öncelikle iki şirkette kendisini kanıtlamış, güvenilirliğini ortaya koymuş, Türkiye’nin en çok tercih edilen şirketlerindendir. Yine kişisel olarak size en uygun olanı tercih etmeniz uygun olacaktır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir