turkcell bedava internet 2020 ocak

Turkcell Bedava İnternet 2023 Ağustos Güncel Paketler

Merhaba arkadaşlar, bu yazımızda sizlere turkcell bedava internet 2023 Ağustos güncel fırsatlarını sunuyoruz. Turkcell bedava internet paketleri burada olacak !

Turkcell Bedava İnternet 2023 Güncel

Turkcell bedava internet kampanyaları 2023 yılında’da oldukça fazla olması bekleniyor, bu kampanyalar şimdiden birden fazla oldu bile. Sizlerde Turkcell hattına sahipseniz aşağıda bulunan hediye internet fırsatlarını inceleyerek ücretsiz internet ağına katılabilirsiniz.

Turkcell internet kampanyaları sürekli olarak sitemiz üzerinden ve bu konu üzerinden güncellenmektedir, tekrar ziyaret etmeniz durumunda yeni kampanyalara ulaşabilirsiniz ve daha fazla bedava internet kazanabilirsiniz.

Turkcell Dergilik 1 GB Bedava internet Paketi

Turkcell bedava internet 2023 paketlerinden ilki olarak Turkcell Dergilik uygulaması ile başlamak istedik. Kullanıcılar dergilik ile birlikte 1 GB bedava internet kazanabiliyorlar, nasıl mı? İşte şu şekilde;

 • Turkcell dergilik kampanyası için Lifecell İlk Hattım yıllık katlama abonelikleri veya ön ödemeli Lifecell ilk hattım kullanıcıları için geçerli olmaktadır.
 • Bedava internet kampanyası 31 Aralık 2023 tarihine kadar geçerli olmaktadır.

Kampanya’ya nasıl katılırım?

 • Dergilik uygulamasına giriş yaparak çocuk kategorisi üzerinden her ay 3 dergi indiren kullanıcılara 1 ay geçerli 1 GB bedava internet paketi verilir.
 • Paket bitiminde ise kendi tarifeniz üzerinden devam edersiniz.
 • Kampanya’ya 30 gün içinde sadece 1 kez yararlanabilirsin.

Kampanyayı nasıl iptal ederim?

Turkcell dergilik 1 GB bedava internet kampanyasını iptal etmek isterseniz Turkcell müşteri hizmetleri veya Turkcell iletişim merkezi üzerinden talep edebilirsiniz.

Turkcell BiP Kullan 2 GB Bedava internet Kazan

Turkcell BiP 2 GB bedava internet kampanyası ile birlikte kullanıcılar kolay yönden hediye internet sahibi olabilirler, bunun için ilk olarak telefonlarına Bip uygulamasını yüklemeleri gerekmektedir. Telefonunuza Bip uygulamasını yükledikten sonra mesajlaşmaya başladığınız sürelerde 500, 1000, 1500 ve 3000 mesajlaşma sonrasında Bip haftalık 2 GB bedava internet paketi hediye ediyor.

Bip 2 GB Bedava internet nasıl yaparım?

Turkcell bedava 2 GB internet için Bip uygulamasından her ayın 2. gününden başlayarak son gününe kadar arkadaşlarınızla mesajlaşmanız durumunda 500 mesajdan başlayarak yukarıda belirtilen sayıları geçtiğiniz taktirde hattınızda haftalık olarak 2 GB bedava internet paketi tanımlanacaktır.

 • Kampanya’ya katılmak için Bip uygulamasını kullanmanız yeterlidir, başka şart bulunmamaktadır.
 • Kampanya 1 Nisan 2024 tarihine kadar geçerli olmaktadır.
 • Kazanılan 2 GB bedava internet gönderilen mesaj sonrasında başlayacaktır.
 • Hediye internet kalan kullanımları Dijital operatör uygulaması üzerinden sorgulayabilirsiniz.

Turkcell Otomatik Ödeme Talimatı 5 GB Hediye internet Paketi

Turkcell otomatik ödeme talimatı kampanyası ile birlikte Turkcell kullanıcılarına 5 GB internet paketi veriyor ve doya doya kullanmalarını sağlıyor.

 • Kampanya’ya katılabilmek için ilk fatura ödemesi otomatik talimatı sonrasında otomatik olarak hattınıza yüklenmektedir. Herhangi bir başvuru mesajı gönderimi yoktur.
 • Kampanya’ya katılım sonrasında haftalık 5 GB internet hattınıza yüklenir.
 • Kampanyadan kullanıcılar sadece 1 kere yararlanabilirler.
 • Kampanya katılım sınırı aylık olarak 150.000 kişidir.

Turkcell Kim 1 GB İster Kampanyası

Turkcell bedava internet 2023 yılı kampanyalarından bir diğeri kim 1 GB ister oyunu sayesinde sizlerde 15 soru bulunan yarışmada tüm soruları doğru cevap vererek 1 GB hediye internet paketinin sahibi olabilirsiniz.

 • Turkcell keşfet bölümüne gelerek “Kim 1 GB İster” kanalını takip edin.
 • Her gün oynayabileceğiniz oyunun içerisinde toplam 15 soru bulunur ve cevap vermek için 20 saniyeniz vardır, tüm soruları doğru cevaplamanız taktirde ise hattınıza 1 GB hediye internet yüklenir.
 • Kampanya’ya tüm Bip kullanıcıları katılabilir.
 • Yarışmada doğru cevap veren kullanıcılar 1 gün içerisinde hatlarına hediyeleri yüklenir.
 • Herhangi bir paket devri yoktur.
 • Yarışma haftası 7 gündür, pazartesi günü başlar. 1 hafta içerisinde 1 GB bedava internet paketinden sadece 1 kere yararlanılabilir. Oyunu her gün oynayabilirsiniz.

Turkcell Ramazan Bedava internet 2023

Turkcell Ramazan Bayramı ve Ramazan boyunca bedava internet paketi 2023 yılında’da farklı bir kampanya ile geleceği düşünülüyor, henüz bir paylaşım olmasa dahi Ramazan ayı yaklaşımında konu güncellemesi ile birlikte sizlere Turkcell 2023 Ramazan kampanyası hakkında bilgilendirme paylaşacağız.

Turkcell Kurban Bayramı Bedava internet 2023

Turkcell kurban bayramı hediye internet 2023 paketi hakkında henüz kampanya belirli değildir, kampanya belirlenmesi sonrasında ücretsiz internet, dakika veya sms paketi hakkında sizlere bilgilendirme yapılacaktır.

Turkcell GNÇ Uygulaması ile 1 GB Hediye internet Paketi

Genç Turkcell’lilere özel 1 GB hediye internet kampanyası ile birlikte sizlerde herhangi bir Genç Turkcell (GNÇ) paketine sahipseniz 1 GB ücretsiz internet paketi alabilmeniz için iOS veya Android cihazlarınıza Turkcell GNÇ uygulamasını indirerek uygulama içerisine giriş yapmanız dahilinde hediyeniz hattınıza yüklenecektir.

Turkcell 4.5G Salla Kazan Ücretsiz internet Kampanyası

Turkcell salla kazan 2023 kampanyası ile birlikte sizlerde ücretsiz internet kazanabilirsiniz. Turkcell bu fırsatı ile birlikte 25 GB bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Turkcell salla kazan kampanyası için ilk olarak hattınızın 4.5G olması gerekmektedir, bu tür sim kartı olmayan müşteriler kampanyadan yararlanamamaktadır.

Turkcell salla kazan 2023 nasıl yapılır?

Turkcell salla kazan kampanyasına katılmak istiyorsanız tek yapmanız gereken işlem telefonunuza Dijital Operatör uygulamasını indirmeniz ve uygulama içerisinde bulunan “Salla Kazan” ekranına giriş yaparak telefonunuzu sallamanız yeterli olacaktır.

Bu kampanya Turkcell operatör sahipleri için favoridir.

Turkcell salla kazan 2023 kampanyası içerisinde bedava internet, bedava dakika ve bedava sms gibi daha farklı türde hediyelerde sizleri bekliyor olacak. Ayrıca sallama hakkı her cuma 09:00 ile yenilenmektedir. Perşembe günü sonu 23:50’ye kadar bu hakkınızı kullanabilirsiniz.

Turkcell Joker Hediyeler ile Hediye internet Kazan

Turkcell joker kampanyası ile birlikte sizlerde Turkcell hattınızdaki bir paketi, üst pakete geçirin ve hediye internet sahibi olun. Bunun için katılım mesajı olarak “JOKER” yazarak bu mesajı 2200’a mesaj olarak göndermeniz yeterli olacaktır. (Pakete sadece bireysel faturalı müşteriler yararlanarak taahhütlü bir pakete geçmelerinde sağlanır.) Ayrıca paketten birden fazla kez yararlanabilirsiniz.

Turkcell bedava internet nasıl yapılır ile alakalı sorularınız varsa bizlere yorum kısmından ileterek cevap alabilirsiniz. Ayrıca Turkcell bedava internet 2023 yılına ait güncel yeni kampanya veya fırsat ile alakalı hediyeleri kaçırmak istemezseniz sitemizi takip ederek farklı internet paketlerinden’de haberdar olabilirsiniz.

Turkcell hediye internet kalan kullanımları görüntüleme

Turkcell internet paketi ne kadar kaldı, kalan kullanımları nasıl görüntülerim diyen kullanıcılar bu durumda Turkcell Dijital Operatör uygulamasını telefonlarına indirerek kalan kullanımlarını ana sayfa üzerinden görüntüleyebilirler.

Turkcell bedava internet paketleri nasıl iptal edilir?

Turkcell ücretsiz kazanılan bir paketi iptal etmek isteyen kullanıcılar bu durumda ilk olarak Turkcell Dijital Operatörü üzerinden iptal talebini inceleyerek gerçekleştirebilir. Eğer Dijital Operatör üzerinden iptal işlemi gerçekleşmiyor ise bu durumda Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak paket talebinde bulunabilirler.

Umarız yazımız işinize yaramıştır, ayrıca bedava netflix hesapları konumuzdan ücretsiz netflix hesapları da alabilirsiniz.

One comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir