turbobit premium hesaplar 2020

Turbobit Bedava Premium Hesaplar 2022 Ocak

Selam arkadaslar, bu yazımızda sizlerle turbobit bedava premium hesaplar 2022 ocak konusuna güncel olarak değineceğiz. Aşağıda size uzunca bir premium hesap listesi vereceğiz turbobit için. Eğer aşağıdan hesap yakalayamazsanız mail adresinizle birlikte yorum atın yorum sıralamasına göre herkese sırayla hesap yollayacağız. Şimdiden hepinize iyi indirmeler ve iyi günler diliyoruz arkadaşlar.

turbobit bedava premium hesaplar 2022

Turbobit Premium Hesaplar 2022

Arkadaşlar aşağıda size %100 çalışan ve kullanabileceğiniz turbobit premium hesap linki vereceğim. Linke tıklayıp reklamı geçip hesaba ulaşabilirsiniz. Bu gün sizlere yeni Fiyatsız Turbobit premium hesapları mevzusunu paylaşacağım. Turbobit kendi sitesinde ücretsiz abonelere 50kb/s süratinde indirme limiti verirken premium kişiler limitsiz süratte dosya indirme yapabiliyor. Özellikle oyun, film ve benzeri dosya indirme yapacaksanız bildiğiniz gibi alt yapınız ve internetiniz de kötüyse bu platform üzerinden indirme yapmak işkenceye dönüşebilir.

Bu gibi nedenlerden dolayı Turbobit üzerinden özellikle büyük boyutlarda indirme yapmak isteyen kullanıcılar, mutlaka Turbobit bedava premium hesap gibi aramalar yapmak durumunda kalıyorlar. Mümkün olduğunca internet üzerinde yer alan premium hesap listelerinden faydalanmaya çalışıyorlar.

Turbobit Bedava Premium Hesap

Rapidshare yani sonra ki adıyl Turbobit fiyatlı olarak hizmet veren bir işletmedir, fiyatsız kullanımda aynı anda yalnızca bir dosyanın indirilebilmesi, indirme süratlendirici programlara izin verilmemesi, belli bir zaman için belli büyüklükte indirme yapılabilmesi gibi kısıtlamaları mevcuttur. Premium kullanıcıları dışında da fiyatsız olarak kullanıcılara sunmaktadır. RapidShare iki değişik internet sitesini idare etmektedir. Orijinal sitesi Rapidshare.de, Almanya’nın milli web sitesi kodu olan “.de”yi kullanmakta, ve merkezi ofisi Cham, İsviçre’de. İkinci internet sitesi, RapidShare.com, RapidShare.de ile ortak olarak işletilmektedir.. 1 Mart, 2010 senesinde RapidShare.de bir anda kapandı, ve kullanıcıların çoğu RapidShare.com’a girdiler. Zira RapidShare.de’ye yüklenen dosyalar, kullanıcılar tarafından indirilemiyordu.

LİNK: BURAYA TIKLAYARAK GİDEBİLİRSİNİZ.

34 comments

  1. Üstat acil Turbobit hesabı lazım,elimde ki linkler her an ölebilir,acil indirmem lazım,yardım lütfen.

  2. Bende ACIL TURBOBIT PREMIUM HESAP ISTIYORUM..!
    Ilgilenirseniz sevinirim kardeşim. E-postama atarsanız çok müteşekkir olurum.🤗kolay gelsin ayağınıza taş değmesin..

  3. İyi günler 2022 e girdik eee nerde bedava turbobit hesapları verdiğiniz link kırık çalışmıyor
    lütfen bana turbobit hesabı verirmisiniz e posta adresime yollarmısınız

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.