Stick War Legacy APK Son Sürüm Hile

Stick War Legacy’nin Tanıtımı

Stick War Legacy, tüm zamanların en popüler strateji oyunlarından biridir, büyük bir hayran kitlesine sahiptir ve çok fazla takdir toplamıştır. 100 milyondan fazla kişi bu harika oyunu Android telefonlarına indirdi. 2.57 milyon kullanıcı, Google Play Store’da Stick War Legacy hakkında değerli geri bildirimlerini ve yorumlarını bırakmıştır. Oyun, 4.7/5 puan almıştır. Oyun, zorlu bir oyun ortamında stratejik ve liderlik becerilerinizi test eder.

Stick War Legacy, mükemmel özelliklere ve harika grafiklere sahip dinamik bir oyundur ve Max Games Studios tarafından geliştirilmiştir. Stick War Legacy’nin ilk versiyonu 2016 yılında piyasaya sürülmüş ve en son versiyonu Aralık 2023’te yayınlanmıştır. Stick War Legacy’yi PC Windows’ta oynayabilirsiniz, buradan kontrol edin. Stick War Legacy’nin çıkış tarihi ve Stick War 3’ün çıkış tarihi ile tüm son versiyon çıkış tarihlerini web sitemizde kontrol edebilirsiniz.

Bağımlılık yapan bu oyunda, en fazla toprak parçasını ele geçirmek için güçlü bir ordu toplamak ve oluşturmak için bir plan yapmanız gerekiyor. Kaynak ve silah toplayın, ordunuzu eğitin ve savaşa hazır olun. Bu oyunun başka bir versiyonu olan Stick War Legacy MOD Menü (Modifiye Versiyon), web sitemizde mevcuttur ve bu oyunla ilginizi artıracak bazı ekstra özelliklere sahiptir. Stick War Legacy’nin tüm özelliklerini ve MOD özelliklerini detaylı bir şekilde tartışacağız.

Stick War Legacy APK Son Sürüm Hile İndirme Linki:

https://get.stickwarlegacyapk.com/stick-war-legacy-mod-stickwarlegacyapk.com.apk

Stick War Legacy APK Son Sürüm Hile Kurulumu Nasıl Yapılır?

Stick War Legacy MOD APK’yı sınırsız jetonla indirmek için tek yapmanız gereken yukarıda verilen bağlantıya tıklamak.

Bundan sonra akıllı telefon cihazlarınızda bir uyarı metni göreceksiniz.

Tek yapmanız gereken “Tamam”ı seçmek ve Stick War Legacy MOD APK indirmesi başlayacak.

Bundan sonra kurulum sayfasına yönlendirileceksiniz. Tek yapmanız gereken “yükle”yi seçmek ve gerisini Android cihazlarınızın halletmesine izin vermek.

Kurulumun ardından oyunu oynamaya başlamak için “aç” butonuna tıklayacaksınız.

Stick War Legacy Hakkında

Daha önce bazı popüler dövüş veya aksiyon çöp adam oyunları duymuş ve oynamış olabilirsiniz, ancak Stick War Legacy APK Son Sürüm Hile, tüm zamanların en iyi çöp adam dövüş oyunu olma ününe sahiptir ve Android ve iOS kullanıcıları tarafından çok popülerdir ve sevilir.

Hile APK Stick War Legacy, sizi farklı dövüş oyunu seviyelerine götürecek, burada birçok ilginç ve harika silahla farklı savaşlar yapabilirsiniz. Silahlar, bu oyuna olan ilginizi yüksek tutmanıza yardımcı olur. Stratejiler yapın, savaşlara katılın, düşmanlarınızı öldürün, kendinizi savunun ve sizi kesinlikle hayrete düşürecek birçok özelliğe sahip olun. Stick War Legacy APK Ultimate Yükseltme: Becerilerinizi, silahlarınızı, mücevherlerinizi, sağlığınızı ve daha birçok şeyi yükseltebilirsiniz. Tüm zamanların En İyi Strateji Oyunu ve Stick War Legacy gibi diğer oyunlardır.

Stick War Legacy’nin Arka Planı

Stick War Legacy, Inamorta adı verilen bir dünyada başlayan ve birçok güçlü ve bencil imparatorluğa sahip ilgi çekici ve benzersiz bir arka plana sahiptir. Inamorta, birbiriyle sürekli savaşan diğer kötü ve bencil devletlerle çevrilidir. Bunlardan bazıları Archidons, Swordwarth, Magikill, Speartons, Archerland ve diğerleridir.

Her imparatorluk, birbirleriyle sürekli rekabet eden benzersiz bir kültüre ve güce sahiptir. Ölümcül ve bencil kültürleri nedeniyle silahları tapınıyorlardı. Tüm uluslar, diğer devletlere savaş açmalarını sağlayan gelişmiş silah ve teknolojiye sahiptir. Ancak barışa ihtiyaç duyan tek devlet, diğer tüm kötü devletler arasında Inamorta’dır. Stick War Legacy APK Sınırsız Her Şey, tüm premium kaynakları ücretsiz olarak sunar, bunlar arasında tüm mücevherler, paralar, Stick War skin MOD ve daha fazlası bulunur. Max Games Studios tarafından yapılan Stick War 2’nin modifiye versiyonunu da kontrol edebilirsiniz.

Barışa inanan bir liderin rolünü oynayacaksınız. Merhametli ve yetenekli bir lider olarak, her zaman barışa ihtiyacınız vardır. Çünkü insanlarınız arasında kimse silahlarına tapmıyor veya ilahi müdahaleye inanmıyor. Ancak diğer ulus, insanlarınızı Inamorta’dan silmek istiyor. Şimdi ülkeniz ve halkınız tehlikede ve ne pahasına olursa olsun ordunuzu yükseltip halkınızı savunmalısınız.

Stick War Legacy, en çok oynanan altıncı strateji oyunudur. Yılın en çok oynanan 10 strateji oyununun tamamını stickwarlegacyapk’da kontrol edebilirsiniz. Sağlam bir ekonomik temel oluşturmak için kaynak toplayın ve yapılar geliştirin. Askerlerinizi eğitin ve güçlendirin, böylece düşmanın saldırısına dayanabilirler. Hazır olduğunuzda, ordunuzu savaşa götürün ve düşman topraklarını ele geçirin. Teknolojilerini alın ve imparatorluğunuzu genişletmek için kullanın. Her zaferle birlikte krallığınız genişleyecek ve gelişecektir.

Inamorta’ya barışı getirmenin tek yolu, birbirleriyle savaş çılgınlığına son vermektir. Stick War Legacy APK’nın arka plan hikayesi çok ilginçtir. Stick War Legacy’ın modifiye versiyonunun oynanışını tartışacağız. Bu, oyunun nasıl oynanacağını anlamanıza yardımcı olacaktır.

Stick War Legacy’nin Oynanışı ve Genel Bakış

Stick War Legacy, basit talimatları ve kolay kontrolleri olan bir oyun olmasına rağmen, düşmanlarınızla başa çıkarken halkınızı korumanız gerektiği için oynaması oldukça yoğundur. Barışsever bir lider olabilirsiniz, ancak bencil imparatorluklar sizinle savaşmaya zorlar.

Not: Eğer Stick War Legacy’yi bir PC veya MacBook üzerinde oynuyorsanız, “AWSD” veya ok tuşları gibi bazı operatörlerle bu oyunu kolayca yönetebilirsiniz. Rakiplerinize saldırmak için “Boşluk Çubuğu”nu, engellemek için “Q” tuşunu kullanın.

Bu nedenle, bir lider olarak ilk göreviniz, halkınızı koruyacak ve düşmanlarınızı gözetiminiz altında yok edecek bir ordu kurmaktır. Saldırılarınızı düzgün bir şekilde organize etmeli ve savunmalarınızın düşman saldırısına dirençli olacak kadar güçlü olduğundan emin olmalısınız. Çok önemli kararlar almak ve sonuçlarla başa çıkmaya hazır olmak zorundasınız. Stick War Legacy: New Boss Mod APK’de en iyisini vermelisiniz çünkü hata yapmaya yer yoktur. Stick War Legacy New Army oluştururken, çeşitli beceri ve güçlere sahip birçok birim bulunmaktadır.

Kaleler inşa etmek, altın madenleri kazmak ve piyade, okçu, süvari gibi diğer askeri birimler size sunulmuştur. Her savaşta iki göreviniz vardır. İlki, kalesinizi inşa etmek ve halkınızı ve topraklarınızı başkalarından korumaktır. İkincisi, birliklerinizi komuta ederek düşman topraklarını ele geçirmelisiniz. Stick War Legacy ve Stick War 3 oynamak için en iyi Mobil cihazları öneriyoruz.

Not: Eğer Stick War Legacy Apk Son Versiyonunu veya Stick War Legacy APK 2024’yi mobil cihazda oynuyorsanız, iki basit kontrolcü vardır; bunlar “kaydırma” ve “dokunmadır.” Diğer özellikler, skinler, silahlar, sandıklar ve mücevherler, mobil ekranından üzerlerine tıklayarak seçilebilir.

Stick War Legacy’nin Hile Özellikleri

Bu heyecan verici oyunun ana amacı, istediğiniz kadar çok yeri fethedebileceğiniz sınırsız bir ordu kurmaktır. Kaynak toplayın, ordunuzu eğitin ve savaşa hazırlanın. Google Play Store sürümünde her seviyeyi manuel olarak oynamanız ve özellikleri kilidini açmanız gerekir. Ancak Stick War Legacy APK’da belirli zamanlarda ve oyunda kazandığınız belirli miktarda kaynakla Sınırsız Mücevher, Altın ve Yükseltmeler elde edersiniz.

Krallığınızı korumak için buna odaklanmalısınız. Birçok faktörü göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Bunun için kaynaklara ihtiyacınız var: harika silahlar, orduda çok sayıda asker, sınırsız altın ve mücevherler ve yeni skinler. Aklınızda bulundurun ki 3 Görevi Aynı Anda Yapmalısınız.

 • En İyi Silahları Satın Alın
 • Krallığınızı Korumak İçin Büyük Orduların Kilidini Açın
 • Kaynaklarınızı ve Altın Madenlerinizi Geliştirin
 • Karakterlerinizi Harika Görünümlerle Kişiselleştirin
 • 3 Farklı Seviye
 • İlginç Modlar ve Görevler

En İyi Silahları Satın Alın

Stick War Legacy oyununda, lider olarak düşmandan halkınızı korurken aynı zamanda düşmana saldırmanız gerektiği için farklı silahların kilidini açarak gücünüzü artırmalısınız. Bu nedenle, her iki görevi de kolay bir yaklaşımla yapabilmeniz için en iyi ve en üstün silahların kilidini açmalısınız.

Oyunu kazanma şansınız, teknolojinizin kalitesine ve ordunuzun gücüne bağlıdır. Yüksek teknolojili silahlar, düşmanlarınıza karşı savaşmanıza ve bu oyunda zafer kazanmanıza yardımcı olur. Daha zorlu meydan okumalar bile, silahlarınızı yükselttiyseniz ve Stick War Legacy APK 999 ordusu En Son Sürüm, savunmada ve saldırırken size yardımcı olacaktır.

Krallığınızı Korumak İçin Büyük Orduların Kilidini Açın

Stick War Legacy’de oyunu kazanmak istiyorsanız, aynı anda 2 görevi yerine getirmeniz gerekir: biri krallığınızı korumak, diğeri düşmanlarınızı çekmeye devam etmektir. Her iki görev için de ekstra, güçlü bir orduya ihtiyacınız var. Bu nedenle, birçok farklı birliğin kilidini açarak ordunuzu artırmalısınız. Çeşitli işler yapabilen birçok türde birliğe ihtiyacınız var:

 • Bazıları Asker Olacak
 • Okçular
 • Komutanlar
 • Silahlı
 • Silahsız
 • Altın madenleri kazmak

Tabii ki, başka birçok görev de olacak, ancak sizin göreviniz ordunuzu güçlendirmek ve altın madenciliği verimliliğini artırmaktır.

Krallığınızı güçlendirmek istiyorsanız, kaynaklarınızı ve birliklerinizi geliştirin. İki seçeneğiniz var. İlk olarak ve en önemlisi, ordunuzu güçlendirmek ve daha fazla altın üretmek için bölgenizde erişilebilir askerleri ve bileşenleri analiz etmelisiniz. İkinci seçenek, her iki şekilde de size fayda sağlayacak kaynakları (birlikler ve altın) satın almaktır. Stick War Legacy 999 Ordusu, krallığınızı korumanıza ve oyunu kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Kaynaklarınızı ve Altın Madenlerinizi Geliştirin

Stick War Legacy oyununda, oyunculara maden çıkarmak için kaynakça zengin bir bölge ve korumaları için önemli bir heykel verilecek. Kaynaklar (sınırsız mücevherler, sınırsız altın, sınırsız paralar ve 999 Ordu) bu oyunda çok önemli bir rol oynar. Bu oyunu kazanmak ve krallığınızı korumak istiyorsanız, oyunda ilerlemek için ekstra kaynaklara sahip olmalısınız.

İlk göreviniz, bazı altın kazıcıları takımları ve birlikleri alıp onları altın madenine götürmek olacak. Görevlerini hızlı bir şekilde tamamlayabilmeleri için onların üzerinde gözünüzü bulundurmalısınız. Madencilik belirli bir seviyeye ulaştığında, madenci otomatik madenciliğe geçecek ve ordunuzu komuta etme yeteneğine sahip olacaksınız. Tüm kaynakları, oyunu kazanmanızı sağlayacak şekilde bölmeniz gerekecek.

Karakterlerinizi Harika Görünümlerle Kişiselleştirin

Stick War Legacy Apk’da, cildinizin rengini değiştirebilir ve yeni skinlerin kilidini açmak, bu oyunun ilgisini ve çılgınlığını kesinlikle artıracaktır. Bu oyunun en çok talep edilen özelliklerinden biri, yeni skinlerin kilidini açarak karakterlerinizi özelleştirmektir. Bazen aynı kıyafetlerle ve skinlerle oynamaktan sıkılabilirsiniz. Bu, sizi sopa savaş oyununa ilgi duymaya devam ettirecektir.

Ölümsüz skinin kilidini açtığınızda, askerlerin görünümünün değiştiğini fark edeceksiniz. Gözlerinizin önünde tamamen etkilenmiş ve katılmaya hevesli olarak belirmeleri uzun sürmeyecek. Ayrıca, yeni eklenen skinler, ordunuzun daha savaşçı ve güçlü olduğu hissini verecektir.

Oyunda birçok skin ile stickmenlerinizi özelleştirebilirsiniz. Bu oyun ayrıca size stickmenleri nasıl değiştireceğinizi de gösterecek. Bu, yüksek düzeyde kişiselleştirme sağlar ve ordunuzun öne çıkmasına yardımcı olur.

Oyunun 3 Zorluk Seviyesi

Stick War Legacy oynanışı sizi asla sıkmayacak çünkü sadece oynayıp düşmanlarınızı öldürmeniz gereken tipik bir oyun değildir. Oyun, farklı aşamalar, seviyeler ve oyun içindeki Stick War Legacy APK Sınırsız Sandık, Sınırsız Mücevherler ve Altın gibi özellikler nedeniyle size farklı bir heyecan seviyesi sunar. Oyunun üç seviyesi vardır. Normal, Zor ve Delice. Her seviyeyi seçtiğinizde oyunun yoğunluğu değişecektir.

Normal
Zor
İnanılmaz

Stick War Legacy, bir çılgınlık trenidir. Kolay bir oyun oynamak istiyorsanız, oyunun “Normal” seviyesini seçmelisiniz. Biraz rekabet ve direnç istiyorsanız, “Zor” seviyesi ile devam etmelisiniz. Ancak gerçek meydan okumalar istiyor ve iyi düşmanlarla savaşmayı seviyorsanız, “İnanılmaz” seviyesini seçmelisiniz.

İlgilendiğiniz modlar ve görevler

Stick War Legacy oyununu oynarsanız, oyunun başında gösterildiği gibi birden fazla modu olduğunu fark edeceksiniz. Oynamaya başladığınızda, menü çubuğunda dört oyun modu göreceksiniz: Klasik Kampanya, Haftalık Görev Seviyeleri, Turnuva Modu ve Sonsuz Ölüm.

Her modun kendi çılgınlığı ve kendi hikayesi vardır; bazıları çok basit, bazıları ise çok zordur. Tek başına oynamak istiyorsanız klasik modu seçmelisiniz; çok oyunculu oynamak istiyorsanız, turnuva olarak bilinen başka bir mod var. Stick War Legacy, yoğunluğu, oynanışı ve özellikleri nedeniyle sizi asla hayal kırıklığına uğratmayacak.

Stick War Legacy APK Özellikleri

Stick War Legacy’nin modifiye özelliği çok olağanüstü çünkü APK’nin temel sürümünde bulunmayan birçok başka özelliği içeriyor. Bu Modifiye Stick War Legacy sürümünü kesinlikle seveceksiniz çünkü size ekstra özellikleriyle büyüleyecek ve bu oyuna olan ilginizi artıracak. Burada sınırsız skin, altın ve daha birçok şey elde edeceksiniz.

Stick War Legacy APK’nin tüm modifiye özelliklerini detaylı bir şekilde tartışacağız:

Tüm Kaplamaların Kilidini Aç
Tüm Karakterlerin Kilidi Açıldı
Tüm Silahların Kilidi Açıldı
Sınırsız Tümü
Sınırsız Mücevher
Sınırsız Altın ve Para
Sınırsız Turnuva Girişi
Sınırsız Yükseltme
Savaşçıları yükselt
Stick War Legacy Mod 999 Ordusu
Reklamsız

TÜMÜNÜN kilidi açıldı

Tüm Kaplamaların Kilidini Aç

Stick War Legacy APK’daki Yeni Skinler özelliği çok etkileyici, askerlerinizin görünüşünden sıkıldıysanız onlara yeni bir skin vermekten kendinizi alamayacaksınız. Daha açık olmak gerekirse, ölümsüz skinin kilidini açtığınızda askerlerin görünüşü belirgin şekilde farklı olacak. Gözlerinizin önünde tamamen etkilenmiş ve savaşmaya hazır bir şekilde belirecekler. Yeni eklenen skinler sayesinde ordunuzun daha güçlü ve savaşçı olduğunu hissedeceksiniz.

Tüm Karakterlerin Kilidi Açıldı

Stickmen’in etkileyici dövüş becerileri sizi şaşırtmak için var. Bu karakterler, oyunda çeşitli sınıflarda bulunabilir. Ordunuza sopa devleri, büyücüler, savaşçılar, kılıç ustaları, sopa okçuları ve daha fazlasını ekleyebilirsiniz. Stick War Legacy APK Tüm Karakterlerin Kilidi Açıkta birçok stickmen ile oynayabilir ve çeşitli karakterler arasından seçim yapabilirsiniz.

One comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir