ŞOK Market Çalışma Saatleri 2023

ŞOK marketler zinciri, aktüel ürünleri ile müşterilerinin yüzünü güldürmeye devam ediyor. Bu ürünlerden faydalanmak isteyen vatandaşlar sabah erken saatlerde en yakın markete gitmeden önce ‘ŞOK market saat kaçta açılır’ sorusunun yanıtını da merak ediyor. Türkiye’nin her ilinde şubeleri bulunan marketlerin açılış ve kapanış saatleri aynıdır. ŞOK market çalışma saatleri ve açılış, kapanış saatleri bilgilerini buradan öğrenebilirsiniz. Peki ŞOK market saat kaçta açılıyor ve saat kaçta kapanıyor?

ŞOK MARKET ÇALIŞMA SAATLERİ

ŞOK market çalışma saatleri sabah 09:00’da başlıyor. ŞOK marketlerinde öğle arası molası ise bulunmamaktadır. Kapanış saatine kadar ara vermeden alışveriş yapabilirsiniz.

ŞOK MARKET SAAT KAÇTA AÇILIYOR?

09:00’da açılan ŞOK marketlerin kapanış saatleri de ayrı bir merak konusudur. Akşam geç saatlerde alışveriş yapmak isteyen kişiler ŞOK kapanış saatlerini buradan öğrenebilirler.

ŞOK MARKET SAAT KAÇTA KAPANIYOR?

ŞOK marketler saat 22:00’a kadar vatandaşlara hizmet vermektedir.

ŞOK HAKKINDA

Türkiye’nin 81 ilinde 6.364’ü aşan mağazalar, 24 dağıtım merkezi ve 25.000’e ulaşan çalışan ile müşterilerilerin temel ihtiyaç maddelerinin tamamına yakınını “tek yerden” ve evlerine en yakın noktadan karşılanmaları sağlanıyor.

Mağaza ağı, müşterilerin daha etkili ulaşabilmek amacıyla sürekli ve hızlı bir biçimde genişletiliyor.

2015’in başından bu yana her gün ortalama 3 adet yeni mağaza açılıyor, 2015 yılında net 699 adet, 2016’da 1.000 adet ve 2017’de 1.100 adet yeni mağaza açılmıştır.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir