romantik kore dizileri 2021

Romantik Kore Dizileri 2023

Herkese selamlar, bu yazımızda romantik kore dizileri 2023 içeriğini sizlere sunuyoruz. İzlemeniz gereken en güzel romantik kore dizileri 2023 senesi için sizlerle olacak. Özellikle Güney Kore çıkışlı diziler son zamanlarda fazlaca tutuluyor ve insanlar tarafından seviliyor. Bakalım en sevilen kore dizilerimiz listesinde bizi neler bekliyor.

The Greatest Love

the greatest love kore dizisi 2023

Hem romantik hem de komik bir dizi istiyorsanız ve izlemediyseniz kesinlikle izlemeniz gereken bir dizidir. Bir kız grubun vokalistinin, grup dağıltıktan sonra ki zorlu hikayesi ve yolu kesişen bir aktörün aralarında gelişen ilişkisi… Ve çok daha fazlası için göz atabilirsiniz. Imdb puanı 8.0’dır.

You’re Beautiful

you’re beautiful

Tekrar romantik komedi denilebilecek bir dizi. Erkek bir müzisyen ve kadın bir rahibenin gelişen hayat hikayesi. Yetimhanelerde büyüyen, zorlu bir yaşam sahibi olan kişilerin hikayesi. Ardından gelen enteresan olaylar. Imdb puanı ise 8.0’dır.

Coffee Prince

coffee prince romantik kore dizileri 2023

Tam anlamıyla hem güldürebilen hem de bol bol aşk içeren bir dizi. Ailesine bakmak zorunda kalan biri ve çok zengin birinin zaman içerisinde gelişen enteresan hikayesi. Imdb’den 8.4 puan alan bu güzel diziyi tüm okurlara kesinlikle önermekteyiz.

Boys Over Flowers

boys over flowers kore dizileri 2023

Standart bir hayat yaşayan kuru-temizleme işçisi bir kızımız, yalnızca zengin insanların okumakta olduğu bir okula intihar edecek birini kurtardığından dolayı burs alarak giriyor. Bu okul içerisinde olan bi erkek takım ise onunla uğraşmaya başlıyor. Ardından hikaye gelişiyor. Imdb puanı 8.2 olan bu diziyi mutlaka izlemelisiniz.

Descendant of The Sun

romantik kore dizileri 2023 – descendant of the sun

Bir asker ile bir cerrahın romantik aşk hikayesini anlatan dizidir. Yerlerin ve çekimlerin harika olduğunu ayrıca sizi fazlasıyla duygulandırabileceğini söyleyebiliriz.

Monster

monster dizi

Güzel bi dram-romantik konulu dizidir. Özellikle intikam içerikli dizileri seven arkadaşlar kesinlikle fazlasıyla beğenecektir diyebiliriz. Imdb puanı 7.7 olan bu diziyi izlemeyi tercih edebilirsiniz.

Full House

full house kore dizileri 2023

Yine çok güzel bir dizi olan Full House sizlerle. Yine romantik bir kore dizisi olan Full House sizlere yüksek bir seyir zevki sunacaktır. Gelişen enteresan durumlar ve olaylar sizi ekran başına kitleyebilir!

Healer

healer kore dizileri 2023

Çok ilgi çekici bir dizi olan Healer eminiz bir çoğunuz hoşuna gidecek. Zengin ve mühim insanların çeşitli görevlerini yapıyor olan bir adam ve yolu kesişen bir kadın. Heyecanın dorukta olduğu bir kore dizisi daha. Ayrıca 8.7 gibi yüksek bir IMDb puanına sahiptir.

Bu da ilgini çekebilir: Türk Komedi Filmleri

The Heirs

the heirs

Romantik bir diziyle daha karşınızdayız. Hem romantik hem de dostluk ilişkilerini konu alan, aynı zamanda aşkın doruklarda yaşandığı “The Heirs” çoğunuzun hoşuna gidecek bir dizi. Yine 7.6 gibi güzel bir IMDb puanına sahip olan bu diziyi mutlaka izlemelisiniz.

Romantik kore dizileri 2023 konumuz bu şekildeydi. Sizler için en sevilen dizileri sıralamaya çalıştık.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir