Road 96 Türkçe Yama

Road 96 %100 Türkçe Yama

Road 96 Türkçe Yama

Road 96 Türkçe Yama
Road 96 Türkçe Yama

Road 96 Türkçe Yama, Road 96 adlı macera oyununu Türkçe’ye çeviren bir yamadır. Oyun, 1996 yılında bir ülkeden kaçmaya çalışan gençlerin hikayelerini anlatıyor. Oyunun Türkçe yaması, Hakan Ayaş tarafından bağımsız olarak yapılmıştır. Yamada menü, arayüz, etkileşim ve altyazılar tamamen Türkçe’ye çevrilmiştir. Yamayı kurmak için oyunun son güncellemesine sahip olmak gerekiyor. Yamayı indirmek için Blogamca sitesini ziyaret edebilirsiniz. Yamayı kullanan oyuncular, çevirinin kaliteli ve akıcı olduğunu belirtiyorlar. Road 96 Türkçe Yama, oyunu Türkçe oynamak isteyenler için harika bir seçenek.

Road 96 Türkçe Yama Nasıl Kurulur?


Oyunu Steam, Epic Games, Xbox Gamepass veya kaçak olarak oynuyorsanız, farklı kurulum yöntemleri vardır. Aşağıda bu yöntemleri kısaca özetliyorum:

Steam
Steam: “STEAM & EPİC GAMES & KÜREK” içindeki dosyayı, oyunun kurulu olduğu “Road 96_Data” klasörüne kurunuz. Steam üzerinden oynuyorsanız program otomatik olarak doğru klasöre kuracaktır.

Epic Games
Epic Games: Epic Games için “STEAM & EPİC GAMES & KÜREK” klasöründeki Yamayı oyunun kurulu olduğu “Road 96_Data” klasörüne kurunuz.

Xbox Game Pass
Xbox Gamepass: Xbox Gamepass için “ROAD96 XBOX GAMEPASS klasöründeki Yamayı oyunun kurulu olduğu “Road 96_Data” klasörüne kurunuz. Xbox Gamepass üzerinden oynuyorsanız program otomatik olarak doğru klasöre kuracaktır.

Kaçak: Kaçak oynayan arkadaşların “v1.04” veya daha üst bir sürümünü indirmesi gerekiyor. Eski versiyonlarda yama çalışmıyor. Ve Türkçe yama olarak steam yamasını kurması gerekiyor.

Road 96 Türkçe Yama İndirme Linkleri

https://drive.google.com/file/d/1CDoBREjlQnEfWLJ0kSmJvLgiScsy6Mi6

https://disk.yandex.com.tr/d/k3mfE-LVnUMIkg

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir