en iyi netflix film önerileri 2021

Netflix Film Önerileri 2023

Herkese selamlar, bugün netflix film önerileri 2023 yazımız ile sizlerleyiz. Özellikle kış mevsiminde bir kahve eşliğinde ekranımızın karşısına geçip güzel bir film izlemek gibisi yoktur. Bize eşlik eden bir kahve bile mutlu olmaya yetebilir, eee hepimizin sevgilisi olacak diye bir şey yok ya 🙂 Olan var olmayan var nasip(züğürt tesellisi çaktırmayın neyse). 2023 için tercih edebileceğimiz netflix üzerinden ulaşabileceğimiz, bizlere sunulan film önerileri listemiz sizlerle.

En İyi Netflix Film Önerileri 2023

1- Can Dostum (Komedi/Dram)

can dostum filmi 2023

Çoğu izleyici tarafından “başyapıt” sıfatını hak ettiği düşünülen bir filmdir. İçinizi ısıtacak bir film olduğundan öncelikle önermek istedim. Ayrıca “gerçek” bir hikayeden uyarlanmış olması sizlere izlerken daha farklı hissettirebilir. Hepimiz böyle bir dostumuz olsun isterdik. Duyglu yüklü ancak aynı zamanda sizi güldürecek bir film.

2- Görünmeyen Misafir (Drama/Suç)

görünmeyen misafir film önerileri 2023

Muhteşem kurgusu, harika senaryosu ile sizi içine çekecek ve finalde de heyecanınız zirvedeyken çok şaşırtacak. Görünmeyen misafir’de öneri listemize girmeyi hak eden yapımlardan bir tanesi.

3- Captain Fantastic (Komedi/Dram)

captain fantastic filmi 2023

Bazı arkadaşların kesinlikle çok ilgisini çekeceği ve seveceği bir filmdir. Özellikle bıktım bu betonlardan ve seslerden! diye isyan edenlerin kesinlikle izlemesi gereken bir film. Modern yaşamı ve günümüz alışkanlıklarını reddeden bir ailenin hayatına tanıklık edeceksiniz. Film sizlere farklı bir bakış açısı katabilir, eğer böyle olsaydı nasıl olurmuş kafanızda bir şema oluşturabilir. Daha açık olmak gerekirse, almamız gereken bazı dersler olabilir. Nasıl bittiğini bile anlamayacaksınız diyebilirim.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir tıklayınız: Türk Komedi Filmleri Önerileri

4- The Hater (Dram/Gerilim)

the hater 2023

Sosyal medyanın kötü amaçlı kullanıldığında nasıl olaylara, kötülüklere, tahribatlara yol açabileceğini içeren netflix üzerinden izleyebileceğimiz bir film. Reklam sektörünün nasıl bir hale büründüğünü ve bazı ajansların nasıl çalıştığını gibi şeyleri bu filmde görebilirsiniz. Yine günümüzü anlatan, yine sizlere farklı bir bakış açısı katabilecek bir film.

5- İhtiyarlara Yer Yok (Gerilim/Suç)

ihtiyarlara yer yok

Oscar alan gerilim, suç temalı bu film başyapıt olarak görülüyor. Uyuşturucu olayları, kiralık katiller, belalar ardı sıra gelmektedir. Bir vietnam gazisinin hikayesi. Netflix üzerinden izleyebileceğimiz güzel bir yapım.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir