lezbiyen diziler 2021 netflix

Lezbiyen Diziler 2024 Netflix ve Fazlası

Bu yazımızda lezbiyen diziler 2024 konusunu sizlerle paylaşıyoruz. Netflix lezbiyen diziler 2024 için sizlere güzel bir liste hazırladık. Listeye geçmeden önce hepinize iyi seyirler, iyi diziler dileriz. Hadi hep birlikte listemizi inceleyelim. Ayrıca listemizini sonuna mini lezbiyen konulu dizi arayan arkadaşlarımızın için bonus olarak mini dizi önerisi de yaptık.

En İyi Lezbiyen Dizileri 2024 Netflix

Faking It ( Imdb: 7.4 )

Yayın hayatına 2 yıl devam edebilen dizi Fakin It Imdb’den 7.4 gibi güzel diyebileceğimiz bir puan almış. Özellikle 2015-2016 yıllarında oldukça popüler olan lezbiyen kadın dizilerinden biridir. Karma ve Amy arasında gelişen olaylar diziyi eğlenceli kılıyor.

faking it dizisi

The L World ( Imdb 7.6 )

Bu dizi ise en uzun süreli yayın hayatına devam eden lezbiyen dizi yapımlarından bir tanesidir. 5 yıllık bir yayın hayatı olmuştur. 7.6’lık Imdb puanıyla dikkatleri çeken bir dizi diyebiliriz.

The L World Dizi

Orange Is The New Black ( Imdb 8.1 )

Lezbiyen dizisi severlerin mutlaka izlemesi gereken yapımlardan biridir. Hapishane yaşamı ve lezbiyen kadının hikayesi ilgi çekici şekilde işlenmektedir. 8.1’lik Imdb puanıyla dikkat çeken lezbiyen diziler listemizde yerini aldı.

orange is the new black

Sout of Nowhere ( Imdb: 7.9 )

Yine güzel bir puana sahip dizi karşınızda. Çok güzel lezbiyen aşk hikayesi anlatan bu dizi 3 sezon işlenmiştir. Dizide dönemin ünlü oyuncuları da bulunmaktadır. Lezbiyen dizi severler için güzel bir tercihtir.

south of nowhere lezbiyen dizi 2023

The Fosters ( Imdb: 7.9 )

Lezbiyen çift konulu ve oldukça uzun sürmüş olan bir dizi. ABC Family ev sahipliğiyle yayınlanan lezbiyen drama dizisidir. Lezbiyenler için tüp bebek ile çocuk sahibi olmak gibi konular da ele alınmış.

Bonus: Tipping The Velvet Mini Dizi ( Imdb: 7.7 )

Çerezlik dizi arayışında olan arkadaşlarımız için bir mini lezbiyen konulu dizi bonus olarak eklemek istedik. Ortalama üstü bir imdb puanına sahip ve sizi sıkmayacak başarılı bir yapım. Kasabada yaşayan lezbiyen kadın ve tanıştığı bir kadın ile Londra’ya uzanan yolculuklarını anlatan mini dizi.

Tipping the Velvet

Lezbiyen diziler için seçilmiş ve izlemeye değer yapımları sizlerle paylaşmaya çalıştık. Umarız hoşunuza gidecek bir yapım bulabilmişsinizdir ve umarız yazımız sizler için faydalı olabilmiştir. Vaktinizi ayırdığınız için hepinize teşekkür ederiz. Blogamca’da yeni konularda görüşmek üzere, kendinize dikkat edin seviliyorsunuz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir