kocaya güzel sözler 2021 uzun kısa

Kocaya Güzel Sözler 2024 Uzun Kısa

Kocaya Güzel Sözler 2024 konumuz ile sizlerleyiz. Eşinize, kocanıza güzel sözler, iltifatlar etmek gönlünü hoş etmek, mutlu etmek istiyorsanız ona güzel cümleler kurmalısınız. Eğer onu üzecek bir şey yaptıysanız veya sinirlerini bozduysanız bu sayede hem gönlünü alabilirsiniz hem de eşinizi mutlu etmiş olursunuz. Peki bakalım kocaya söylenebilecek güzel sözler nelermiş.

Aslında sadece kocanıza değil hayatımızda ki herkese güzel sözler söyleyerek onları mutlu edebiliriz. Bunu da unutmamalıyız, hayatımıza giren her insan veya gün içerisinde herhangi bir insana güzel sözler söylemek onları mutlu eder ve pozitif enerji sağlar. Size kendinizi bir insanın moralini düzelttiğiniz için, mutlu ettiğiniz için iyi hissettirir. Pozitif ve neşe dolu olmanızı sağlar. Bu alışkanlıklar toplumda yaygınlaşsa genel olarak mutluluk seviyemiz daha da yükselebilir. Yalnıza kocaya güzel sözler değil aslında herkese söylemeliyiz bunu da unutmayalım istedim.

Kocaya Güzel Sözler 2024

kocaya güzel sözler 2022 uzun kısa
kocaya güzel sözler 2024 uzun kısa
 • Seni düşünür, seni özIerim, sevgiIerin özIemIerin derinIiğinde. Ne oIur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırIa, bir sonbahar serinIiğinde.
 • Her zaman gül, hayata gülücük saç, gülmeyi benimse, çünkü senin bir güIüşün için, koca dünyada yaşayan biri mutlaka biri vardır.
 • Kalbimi kırmak suya yazı yazmak kadar zordur. Kalbimi düzeltmek ise gece doğan güneşe dokunmaya benzer. Sen o suya yazı yazdın. Şimdi güneşin doğmasını bekle.
 • Seni düşünür, seni özIerim, sevgiIerin özIemIerin derinIiğinde. Ne oIur kır şeytanın bacağını bir kez beni hatırIa, bir sonbahar serinIiğinde.
 • Beni öperek uyandıracak kadar değil, uyandırmaya kıyamayacak kadar çok sevmelisin.
 • Yüreğimle yüreğinin kapısındayım; bilirsin ki Sevgili, Allah’ın misafiri geri çevrilmez. Buyur et beni aşkına, Allah aşkına.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir tıklayınız: Sevgiliye Sorulacak Sorular

 • Gece midir insanı hüzünlendiren yoksa insan mıdır hüzünlenmek için geceyi bekleyen? Gece midir seni bana düşündüren, yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?
 • Bu aksam yine sensizlik düştü içime,bu aksam gözlerin doğdu yüreğime,çekilmez oldu hasretin bedenime, ağladım anılara sessizce.
 • Mutlu bir çift, yüzlerinde başkalarının aslı anlayamayacağı özel bir gülümseme taşır. Sen biliyorsun o gülümsemeyi bir tanem. Seninle güneş doğuyor adeta yüzümde. Yıl dönümümüz kutlu olsun bir tanem.
 • Sen benim en kıymetlimsin, en güzel vazgeçilmezimsin. Sevmekle bitmeyenimsin, Sen benim hakikatlimsin. En derin, en içimdesin. Sen benim en güzel derdimsin.
 • SevgiIi kocacığım hayatımda oIduğun için dünyanın en şansIı insanı oIduğunu düşünüyorum.
 • Eş seçimi ve iş seçimi, eşini iyi seçemezsen ömür boyu mutlu olursun, işini iyi seçemezsin başarılı olamazsın demiş atalarımız. Ben eşin en iyi seçmişim çünkü onunla beraber mutluluktan uçuyorum.
 • Günler, aylar, yıllar geçse de gönül sana doyar mı? Senin için çarpan bu kalbim sensiz hiç atar mı? Bu gözlerim seni gördü başka göz arar mı? Benim canım kocam seni seviyorum.
 • Seni yıIdızIara benzetiyorum onIar kadar uzak onIar kadar erişiImezsin ama bir farkın var onIar bin tane sen benim bir tanecik kocacığımsın.
 • Hayat ne gariptir; birini seversiniz önce aşkınız olur, sonra aşkınızı onula paylaşırsınız sevgili olur, sevgi artıkça kalp yerinde duramaz nişanlı olur ve finale gelinir ömür boyu mutluluğun biricik kocan olur.

16- ”İnsanın bir eşi oldu mu her şeyi oluyormuş, sevgiyi, aşkı ve mutluluğu onda tadıyormuş.”

17- Ben senin yanındayken her şeyin nasıl geçtiğini bir türlü anlamıyorum ama sen yanımda yokken zaman bana inat geçmek nedir bilmiyor sevgilim.

18- Aşkımızın yıllara meydan okuyacağına, imrenilecek bir aşk yaşayacağımıza, sevgimizin hiç bitmeyeceğine söz veriyorum hayatım. Benim bugünüm de yarınım da sensin.

19- Aşkımın ortağı kalbimin sahibi. Ruhumun eşi olduğun için teşekkürler sana. Girip hayatıma bana dünyaları verdiğin için, teşekkürler sana..

kocaya güzel sözler 2022

20- MatematikIe hesapIadım fizikIe ispatIadım Türkçe iIe söyIüyorum seni seviyorum biricik kocacığım.

21- Seni ilk gördüğüm anla şimdi ki heyecanım aynı ama seni ilk gün sevdiğim ile şimdi ki sevgim bir değil çünkü seni şimdi canımdan çok seviyorum.

22- Bana kimlerin senin gibi baktığını bilmiyorum ama ben sana baktığım gibi kimseye bakmadım güzel kocam benim.

Kocaya güzel sözler 2024 konumuz bu şekildeydi. Sizlerle eşinizle paylaşabileceğiniz ve gönlünü alabileceğiniz onlarca güzel söz paylaşmış olduk. Umarız her zaman ilişkiniz ve mutluluğunuz ailecek daim olur.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir