iphone müzik indirme programı 2021 ücretsiz

İphone Müzik İndirme Programı 2023

Bu yazımızda iphone müzik indirme programı 2023 konusuna dair detaylar sizinle olacak. Kullanıcılar ios aletleri için sıklıkla iphone müzik indirme programı 2023 ücretsiz gibi alternatifler ararlar. Bunun başlıca sebepleri olmak üzere çeşitli sebepleri de vardır. Sizler için bu yazımızda iphone, ios cihazınız için müzik indirme programları alternatifleri sunacağız.

İphone Müzik İndirme Programı 2023 Listesi

1- Total: File Browser and Downloader

İşinizi görebilecek bir uygulamadır. Dosya yönetiminizi destekler, uygulama sayesinde internette gezerken istediğiniz herhangi bir şeyi bu program sayesinde indirebilirsiniz.

2- Pandora

İphone müzik indirme programı listesine sokabileceğimiz bir programdır. Sosyal bir müzik uygulamasıdır, arkadaşlarınızla da paylaşımlı şekilde müzik dinleyebilirsiniz.

3- Spotify

En bilinen ve revaçta olan uygulamalardan biridir. Şarkı portföyü en geniş platformdur diyebiliriz. Kolaylıkla cihazınıza spotify sayesinde müzik indirebilirsiniz.

4- SoundCloud

İphone müzik indirme için kullanılabilecek yine çok popüler uygulamalardan bir tanesidir. Şarkıların genel olarak orijinallerini bulamayabilirsiniz ancak çok fazla remake, remix versiyon mevcut.

5- Apple Müzik

Cihazınız için en uygun uygulamalardan biridir. Sizlere geniş bir portföy sunar. Çevrimdışı şekilde diğer çoğu uygulama gibi şarkılarınızı kaydedebilirsiniz.

6- Youtube Music

Genel olarak çok kalitelidir. Youtube müzik işinde sayılmaz diyebilecek olsakta adamlar yapıyor. Ancak ücreti biraz fazladır.

7- Deezer

Sayısız şarkıdan oluşan arşivleri her gün genişlemektedir. Kullanabileceğiniz alternatif iphone müzik indirme programlarından biridir.

8- Freegal Music

Kolay ve ücretsizdir! Ücretsiz bir iphone müzik indirme programı 2023 arıyorsanız aradığınız uygulama freegal music olabilir. Uygulamaya girip ardından istediğiniz müziği aratıp daha sonra hemen yandan indirme butonuna basarak istediğiniz şarkıyı indirebiliyorsunuz. Uygulamaya gitmek isterseniz Buraya Tıklayınız

9- Music Downloader & Playet

Yine ücretsiz bir iphone müzik indirme uygulaması daha. Ücretsiz ve hızlı olmasıyla en çok kullanılan uygulamalar arasında yer almaktadır. Bunu da tercih edebilirsiniz. Uygulamaya gitmek için Buraya Tıklayabilirsiniz..

Evet arkadaşlar kullanabileceğiniz en güvenilir ve ardından ücretsiz uygulamaları sizlere sunduk. Umarım istediğinizi alabilmişsinizdir. Şahsi tavsiyem olarak son 2 uygulamayı tavsiye edebileceğimi söyleyebilirim. O yüzden linklerini de kolayca gidebilin diye bıraktım. İphone müzik indirme programı 2023 konumuz bu şekildeydi. Aşağıda ekstra olarak iphone müzik indirme programı için youtube üzerinde bir arkadaşımızın çektiği konuyla alakalı videoyu bırakacağım. Eğer dilerseniz hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

İphone Müzik İndirme Programı Videolu Anlatım

https://www.youtube.com/watch?v=bawfWS5HXKU
iphone müzik indirme programı 2021 ücretsiz

Evet, gördüğünüz gibi videolu anlatım da karşınızda. Dileyenler videoyu da inceleyebilir.

2 comments

  1. kaç senedir iphone kullanıcısıyım ama bi türlü müzik programı gönlüme göre bulamamıştım yeni öğrendiklerimi deneyeceğim teşekkürler

  2. Güzel bir yazı olmuş, Total: File Browser and Download ile hiç bir şeye ihtiyaç durmadan müzik indirebiliyorum.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir