instagramdaki videoyu hikayede paylaşma

İnstagramdaki Videoyu Hikayede Paylaşma

Yeni güncelleme ile hikayede IGTV videolarını paylaşabilir ve farklı medya türleri ile doldurabiliriz. Böylelikle instagramdaki videoyu hikayede paylaşma, uzun reels videosunu hikayede paylaşma, instagram reels videoyu hikayede paylaşma gibi konulara açıklık gelmiş oldu.

Bu yeni güncellemede, kullanıcıların hikayelerinde bir video paylaşmaya çalıştıklarında seçebilecekleri bir seçeneği daha var. Daha önce sahip oldukları daha kısa bir Hikaye videosu, Instagram gönderisi veya başka bir web sitesine bağlantı gibi üç seçenek arasından seçim yapmak yerine artık daha uzun bir makara veya IGTV videosu yükleyebilirler.

Kullanıcılar, videolarını doğrudan IGTV uygulamasından bağlayabilecek ve normal Instagram gönderileriyle aynı küçük resim ve açıklama seçenekleriyle Hikayelerinde paylaşabilecekler. Instagram hikayeleri sürekli olarak geliştirilmekte ve yeni bir özellikle güncellenmektedir. Instagram hikaye, kısa videolar paylaşmanıza ve resim göndermenize olanak sağlayan bir özelliktir. Kullanıcılarına keyifli bir deneyim yaşatmak için en yeni özelliklerle geliyor.

Instagram story’de video yayınlamak son zamanlarda tanıtıldı. Video 3 saniyeden 60 saniyeye kadar uzunlukta olabilir ve fotoğraf veya video olarak paylaşılabilir. Ayrıca, kullanıcıların hikayelerinde 1 dakikadan 1 saate kadar sürebilen uzun videolar yayınlamalarına olanak tanıyan makaralar adı verilen yeni bir özelliğe sahiptir.

İnstagramdaki videoyu hikayede paylaşma işlemini ise, paylaşmak istediğiniz reels veya videonun sağ üstünde bulunan üç tıka basarak hikayede paylaş butonuna tıklayarak paylaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir