GeceBlog – Genel İnternet Sitesi

Günümüzde gerek okuyucu kitlesinin artık azalması, gerekse insanların başka alanlara yönelmesiyle birlikte Blog siteleri ve Blog’culuk sektörü ciddi kan kaybetti. Ancak Blogamca gibi, Geceblog gibi bu işi tutkuyla yapan internet siteleri hala mevcut. Hala bu sektörü ve internet sitelerini takip eden kitle sayesinde hem hobi olarak, hem de bir tutku olarak içerik paylaşımını mümkün olduğunca sürdürebiliyoruz.

Geçen yılların ardından, internet sektörü ve aramalar fazlasıyla Youtube gibi sitelere yani video içeriklere kaydı. İnternet siteleri ve yazılı aramalar, kullanıcıların makale okuma sıklığı çok ciddi oranlarda azaldı. Bu da blog sitelerini bitmeye itti. Tabii ki ayakta kalmak her ne kadar zor olsa da, tutkumuz ile içerik üretimini insanlara yararlı olmak için sürdürmeye devam ediyoruz.

Sizler de Geceblog.com gibi internet sitelerini düzenli ziyaret ederek, hem bu topluluğa bir katkıda bulunmuş hem de bu gibi blogların ayakta kalmasına yardımcı olmuş olabilirsiniz. Aradığınız çeşitli konularda bilgileri bloglarımızda bulmaya devam edeceksiniz. İçerik yelpazemizi her geçen gün genişletiyoruz. Blu tv hesap konularından Starbucks kahve fiyatları’na kadar çeşitli bilgiler edinebilirsiniz.

Hepinizi daha güncel ve canlı bir esnaf usulü, mahalle sıcaklığında bir internet ortamı için Geceblog.com gibi Blogamca.com gibi sitelere daha sık bekliyoruz 🙂 İlginiz için minnettarız.

One comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir