CS GO Wallhack Kodu | Arkadaşlarınızı Trolleyin

Yazımızda cs go wallhack kodu 2023 ile arkadaşlarınızı trolleyebilirsiniz. CS GO wh kodu diğer bir değişle wall hack kodu arkadaşlar arasında eğlence için oldukça yayındır.

Bilgisayarların yaygınlaşması her alanda etkisini gösterdi. CS GO olan ilgi bu günlerde biraz daha yükseldi. Anlık oyuncu 650k dolaylarında geziyor. Öyle ki ihtiyaçlarımızı bilgisayarlar, telefonlar ve tabletler üzerinden karşılamamız durumunu yarattı. Bu durum eğlence için de geçerli bir hale geldi. Bilgisayar oyunları, eğlenmek için akla gelen şeylerin başında yer almaya başladı. Bu da e-spor sektörünü yarattı. E-spor denince de akla ilk gelen oyunlardan biri CS:GO’dur. CS:GO, bir MMOFPS oyunudur ve oyun için üretilmiş bazı hileler ve kodlarını içerisinde barındırır. Bu kodlar ister eğlence amaçlı, ister hile yapmak için kullanılabilir. Bu kodlardan biri de CS:GO Wall Hack Kodu’dur. Bu yazımızda sizlere CS:GO Wh Kodu ve diğer kodlar hakkında bilgi vereceğiz.

CS GO Wh Kodu Nasıl İşler?

Arkadaşlarınıza şaka yapmak için kullanabileceğiniz bir koddur. Oyun sırasında hile yapmak için kullanabileceğiniz bir kod değil. Bu hile sayesinde duvarların, kutuların veya herhangi bir şeyin arkasını görebilirsiniz. Size doğru atılan bir bombayı görebileceksiniz. Duvarın arkasında pusu kurmuş birisini zaten önceden fark edip ona hazırlıklı bir şekilde saldırmanızı sağlar. Fakat bizce, bu o kişi için büyük bir haksızlık olur.​Öncelikle Wallhack bir hile kodudur, ancak oyun içindeki bir hiledir. Dolayısıyla ek bir programa ihtiyacınız olmaz. Tek yapmanız gereken basit bir kod ile açıp kapamaktır. Bunun sonucunda ise önünüzde neler olursa olsun oyuncuları görebilirsiniz. Bu hile kulağa çok iyi gelebilir. Ancak bunu yapabileceğiniz odalar sadece yetkiniz olan odalardır. Örneğin bunu sıradan bir oyuncu olduğunuz sunucuların herhangi birinde yapamaz, kullanamazsınız. Ama özel oyunlarda yapabilirsiniz. Oyuncu olduğunuz halde yapabilmeniz için ek programlar kullanabilirsiniz fakat bunu yapmamanız herkes için daha iyidir. Hesabınızı riske atarsınız. Eğer hileyi kullandığınız fark edilirse oyundan kalıcı olarak uzaklaştırılabilirsiniz. Ayrıca insanların oyun eğlencesini batırabilirsiniz, ki bence bu hesabınızı kaybetmeden önce gelir. Bu kodlar sadece atölye haritalarında çalışmaktadır;

Hileyi Açmak;

 1. Oyuna girdikten sonra “oyun bul” kısmındaki “Atölye” seçeneğini seçin.
 2. Atölye kısmından oynamak istediğiniz haritayı seçin.
 3. Odaya girdikten sonra sv_cheats 1 kodunu konsola yazarak aktif edin. Hile kullanımını açacaktır. Eğer bu kodu es geçerseniz hiçbir hile kodunu kullanamazsınız.
 4. Ardından r_drawothermodels 2 kodunu konsola yazın.

Hileyi Kapatmak;

Konsola r_drawothermodels 1 yazarak hileyi inaktif konuma getirebilirsiniz.

Diğer Kodlar;

 • god – Sizi ölümsüz yapar ve hiçbir şekilde hasar almazsınız.
 • thirdperson – Karakterinizi aşağıdaki gibi görürsünüz;
cs go wallhack kodu 2022
 • firstperson – Bu kod ise görüş açısını eski haline getirecektir.
 • noclip – Uçabilirsiniz ve her şeyin içinden geçebilirsiniz. Aynı zamanda bu kodu kullandıktan sonra hasar alamazsınız.
 • r_drawparticles 0 – Sis bombasından çıkan sisi görmenize engel olur.
 • r_drawparticles 1 – Yazarak eski haline alabilirsiniz.
 • sv_infinite_ammo 1 – Sınırsız cephaneye sahip olursunuz. Asla bitmez. Ayrıca silahınızı geri doldurmak için beklemezsiniz.
 • sv_infinite_ammo 2 – Bu da size sınırsız cephane verir fakat silahınızı doldurmanız gerekmekte.
 • sv_infinite_ammo 0 – Sınırsız cephane kodunu kapatır.

CS GO Başlatma Seçenekleri konumuza buradan, CS GO Ayarları Kaydetme – Config Dosyası Oluşturma konumuza buradan ulaşabilirsiniz keyifli bloglar.

CS GO Wh Kodu, CS GO Wh Kodu 2023, CS GO Wallhack Kodu, CS GO Wallhack Kodu 2023, CS GO Wallhack, CS GO Wh, CS GO Hile, CS GO Hile 2023 Mart

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir