CS GO Rekabetçi Kodları 2023 Komutları

CS:GO Rekabetçi Kodları 2023, cs go rekabetçi komutları konumuza hepiniz hoşgeldiniz. Blogamca.com olarak sizlere en güncel ve çalışan cs go rekabetçi kodları 2023 konusunu sunuyoruz. Okumaya devam ediniz.

Ayrıca cs:go fps arttırma kodları ihtiyacınız varsa BURAYA TIKLAYIP cs go fps yükseltme 2023 konumuza hemen gidebilirsiniz. Eminiz o da işinize fazlasıyla yarayacaktır.

cs o rekabetçi kodları
cs o rekabetçi kodları 2023

Konsolu maç veya oyun içerisinde “é ” tuşu ile açabilirsiniz.

Eğer rekabetçi kodlarını yazabileceğiniz konsol açılmıyor ise, oyun ayarlarına girip “geliştirici konsol” seçeneğini “evet” yaparak aktif hale getirebilirsiniz.

bind caps lock +speed; r_cleardecals

Maç sırasında oyunda biriken mermi ve kan izleri çok küçük bir grafik trafiği olarak gözükse bile ilerleyen oyunlarda kelebek etkisi misali çığ gibi büyüyor. Yukarıda vermiş olduğumuz kod yardımı ile oyunun içerisindeki Kan ve Mermi izlerini “Caps Lock” tuşu ile silebilirsiniz.

fps_max 300

Oyundan aldığınız fps değeriniz ms değerinizi eş değer anlamda etkileye biliyor, yukarıda verdiğimiz kodu konsola yazdığınız taktirde fps değerinizi 300 e sabitlemiş olursunuz ve rekabetçi veya normal maç zamanlarında en iyi oynanışı deneyimlemiş olursunuz.

cl_radar_always_centered “0”
cl_radar_scale “0.3”cl_hud_radar_scale “1.15”cl_radar_icon_scale_min
cl_radar_rotate “1”

CS GO Rekabetçi Kodları 2023 Güncel

Yukarıda vermiş olduğumuz kodlar oynadığınız oyunda yer alan radarınızı en kullanışlı hale getirir. Böylelikle oyunun bize sunduğu bir özellik’den en verimli şekilde yararlanmış oluruz.

voice_scale 0.5

Bu kod sayesinde girdiğiniz Rekabetçi Maçlarında hem takım arkadaşlarınız ile olan iletişiminizi güçlendirecek hemde rakip oyuncuların maç sırasında çıkardıkları ayak sesleri gibi bir çok sesi daha iyi duymamızı sağlayacak.

+cl_show_team_equipment
cl_teamid_overhead_always 1

Bu 2 kod sayesinde maçı oynarken takım arkadaşlarınızın duvar arkasından bile isimlerini ve üstlerinde taşıdıkları silahların ve bombaların isimlerini görebilmenizi sağlayan oldukça stratejik bir koddur.

CS:GO Rekabetçi Kodları

mat_monitorgamma “[value]”

Oyununuzun parlaklık seviyesini arttırır, böylelikle rakip oyuncuları daha net bir şekilde görebilmenizi sağlar. Rekabetçi maçlarda bu kod sıklıkla kullanılır.

cl_autowepswitch “0”

CS:GO gibi bir oyunda her an ne olacağı belli olmuyor. Tabanca ile çatışırken üzerinden geçtiğiniz bir silahı elinize almanız sizin ölümünüze sebep olabilecek kritik bir hata olacaktır. Bu kod sayesinde yerden aldığınız silah hemen elinize geçmeyecektir.

viewmodel_offset_x 3
viewmodel_offset_y 3
viewmodel_offset_z -3
cl_bob_lower_amt 10 

Bu 4 kod View modelinizi size uygun en iyi şekilde ayarlayacaktır. Tercihen değiştirilebilecek ve ayarlanabilir.

alias “toggleside” “left” alias “left” “cl_righthand 0; alias toggleside right” alias “right” “cl_righthand 1; alias toggleside left” bind “x” “toggleside”

Yukarıdaki tuş profesyonel CS:GO oyuncularının Rekabetçi Maçlarında kullandığı stratejik kodların başında geliyor. “X” tuşuna bastığınız zaman silah sağ elinizdeyse sol elinize geçer. Tekrar X tuşuna basarsanız sol elinizden sağ elinize geçer. Rakibiniz ile girdiğiniz çatışmalarda stratejik olarak size çok yardımı olacaktır.

CS:GO En Önemli Rekabetçi Kodları 2023

Yazımızın bu kısmına kadar verdiğimiz 2019 CS:GO Rekabetçi Kodları çok önemli kodlardır. Yazımızın bu kısmından sonra vereceğimiz kodlar da yine o kodlarla aynı değere sahip olacaktır.

cl_disablefreezecam 1

Bu kod belkide maçın kaderini değiştire bilecek çok önemli bir kod olarak kabul edilebilecek kodların başında gelmektedir. Aktif hale getirdiğiniz takdirde Maç sırasında öldükten sonra fazladan 4 saniye boyunca rakibi izleyebilmenizi sağlar. Bu sayede takım arkadaşlarınıza taktik verebilir ve rakibinizin ne yapacağını, nereye gideceğini tahmin edebilme ihtimaliniz daha da yükselir.

Fps_max 0

En yüksek FPS değerini almanızı sağlayacak koddur.

snd_headphone_pan_exponent 2

Duvar veya kapı gibi bir yeri taradığınız veya ateş açtığınız zaman arkasında bulunan rakibiniz hasar görürse bu kod sayesinde duyacağınız ses ile rahatlıkla anlayabileceksiniz.

bindtoggle g gameinstructor_enable

Kurmanız gereken bombanın etrafı sis ile kaplıysa veya yakında olsa göremeyeceğiniz bir yerde bulunuyorsa bu kod sayesinde bombayı rahatlıkla bulabileceksiniz.

bind v “toggle voice_scale 0.25 1” or bindtoggle v voice_enable

CS GO Rekabetçi Konsol Kodları 2023

Eğer rakip oyuncular veya takım arkadaşların mikrofon sayesinde çok rahatsız edecek sesler çıkartıyor ise basacağınız “v” tuşu ile tüm bu sesleri sessize alabilirsiniz. Sessize aldıktan sonra tekrar “v” tuşuna basarsanız yeniden oyuncuları duyabilirsiniz.

mat_monitorgamma 1.6

Bu kodu yazdığınız taktirde Rekabetçi dahil tüm maçlarda ekranı sizin görebileceğiniz en iyi hale getirir.

mm_dedicated_search_maxping 65

Ping değerinizi düşürecek bu kod oyundan daha iyi verim almanızı sağlayacak. En yakın sunucuya bağlanmanızı sağlayan bu kod sayesinde çok iyi oyun performansı deneyimleyebilirsiniz.

Yukarıda paylaşmış olduğumuz CS:GO Rekabetçi Kodları 2023 adlı yazımızı beğendiyseniz yorum yapıp, beğenebilirsiniz ve paylaşabilirsiniz.

One comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir