CS GO Aim Taktikleri – Aim Geliştirin!

CS:GO Aim taktikleri, aim geliştirme CS GO oyununda takım değilde bireysel olarak düşünüldüğünde en önemli oyun etmeniniz aim’iniz olacaktır, bu yüzden aşağıdaki cs go aim taktikleri ni denemekte fayda var!

cs go aim taktikleri - blogamca.com

CS GO AiM TAKTiKLERi

1. Map’ler

Herkesin Bildiği Gibi Aim Geliştirmek İçin Genel Olarak Oyuncular Bazı Mapleri Tercih Ederler. Bu Mapler Aim’inizi Güçlendirir. Genel Olarak Bu Map’lerde Bir Hedef Vardır. Siz Hedefleri Vurursunuz. Aşağıdaki taktik çok bilinmez kıymetimi aşağıdaki mapte deneyebilirsiniz 🙂

Aim Botz – Training

Dur – Vur taktiği: Bu taktik, pro CS:GO oyuncularının diğer oyuncuları ezip geçmek için kullandığı bir vuruş taktiğidir. Bazı pro oyuncular, bu taktiği doğal olarak kullandıklarından haberleri bile yok, çünkü oyun stilleri tamamen bu hareket üzerine oturmuş. Bu taktiği basitçe açıklamak gerekirse: gittiğiniz yönün tersi yöne tuşa basarak momenti sıfırlayıp yerinizde sabit durmak diyebiliriz. Örneğin, A tuşuna basıp giderken bir anda D tuşuna da basarsanız karakteriniz en kısa sürede duracaktır. Ama A tuşuna basarken bu taktiği uygulamazsanız, tuşu bıraksanız da karakteriniz A yönüne biraz daha gidecektir. Bu taktiği boş bir sunucuda duvara ateş ederek çalışabilirsiniz. Bu Counter Strike hedef geliştirme taktiği ile emin olun daha çok düşman öldürebileceksiniz.

2. Surf

Şimdi Ne Alaka Surf Diyeceksiniz. Surf Eğer Aim Map’lerini Semiyorsanız Yine Yapabileceğiniz Alıştırmalardan Biri. Surf’te Sensivity’nizi Daha İyi Kullanmaya Çalışırsınız. Sensivity’de Aim’e Bağlı Olduğu İçin Isınmışsınızdır.

Surf Map’leri

3. Oyunlar Ve Siteler

Bu Seferde “Nası Yaa?” Diyeceğiniz Bir Maddeye Geldik. Aiminizi Geliştirebilmeniz İçin Böyle Siteler ve Oyunlar Mevcut. Bu Siteler Ücretsiz Olurken Oyunların Birkaç’ı Paralı. Bu Siteler ve Oyunlar’ın CS:GO Aim’ine Benzer Halini Bulursanız, Ciddi İlerlemeler Kaydedebilirsiniz.

Aim Lab (Oyun)

Aim Booster (Site][www.aimbooster.com]

4. FFA Serverleri

Benim Eskiden Çok Girdiğim ve Faydasını Çok Gördüğüm Serverlar. 2 Türü Vardır. Normal FFA ve Only Headshot FFA. “Normal FFA” Modunda Herkes Tektir. “Only Headshot FFA” Modunda ise Yine Herkes Tektir Fakat Sadece Mermi Kafa’ya Hasar Verir. Eğer HS Atmak İstiyorsanız Bu Serverlara Girebilirsiniz.

FFA Server’ları[www.gametracker.com]

5. CS GO Aim Taktikleri Videoları İzlemek

Biraz Garip Gelebilir Fakat Eğer Gelişmek İsteyen Bir Oyuncuysanız Bazı Videolar İzlemeniz Gerekebilir. Mesela Ünlü Youtuberlardan Taktikler veya Bazı CS:GO Oyuncuları’nın Kanallarından Harita Hakkında Bilgiler v.b.

İlginizi Çekebilir: Zıplama Kodu – Bunny

One comment

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir