call of duty black ops 2 türkçe yama varmı

Call of Duty Black Ops 2 Türkçe Yama (Ücretsiz İndir)

Çok büyük bir istek toplayan Call of duty black ops 2 türkçe yama konusu karşınızda. Son zamanların en iyi aksiyon oyunları arasında kendine bir yer edindi. Taktik, silah ve aksiyon oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemelisiniz. Diğer oyunlarla karşılaştırıldığında Call of Duty Black Ops 2, teması ve grafikleriyle eleştirmenlerden en yüksek notları aldı. Oyunda sorun yaşamamak için Türkçe dil desteğini indirebilirsiniz.

Call of Duty Black Ops 2 Türkçe Yama Varmı?


Bugünkü yazımızda siz değerli ziyaretçilerimiz için Call of Duty Black Ops 2 Turkish Patch nasıl indirilir ve kurulur konusunu ele alacağız. Oyunun resmi dili İngilizce olduğundan ve sadece İngilizce desteklendiğinden daha rahat oynanabilmesi için oyuna Türkçe yamasının eklenmesi gerekmektedir.
Call of Duty Black Ops 2 Türkçe yama içeriği
Call of Duty Black Ops 2’nin hem hikayesi hem de grafikleri açısından en çok indirilen oyunlar arasında olduğunu söylemiştik. Türkçe dil yaması ile oyunun geçmişini ve altyazı konuşmalarını daha iyi anlayabilirsiniz. Bu şekilde oyun boyunca size rehberlik eden talimatları takip edebileceksiniz. Türkçe yama size rehberlik edebilir. Ancak Türkçe dil desteğinde bazı çeviri hataları olabilir. Ekibimiz bu konuda çok sıkı çalışıyor. Yeni güncellemelerden sonra sizi sık sık bilgilendireceğiz.

Call of Duty Black Ops 2 Türkçe Altyazı Nasıl Yapılır


Black Ops 2 Türkçe Yamasını indirmek için güvenilir kaynakları seçmeniz gerekiyor. Üretici uyarıları nedeniyle sitemizde yama dosyalarını barındıramıyoruz. Ancak, cod için en güncel Türkçe yama dosyalarını sitemizin üst kısmındaki indirme bölümünden indirebilirsiniz.

Başarılı bir yama kurulumu için yama dosyasındaki talimatları izleyin.
Call of Duty Black Ops 2, günümüzün en iyi Call of Duty video oyunlarından biri olduğunu kanıtladı. Yoğun geçmişi, ayrıca erken Call of Duty oyunları için yazılmış bir yan hikayesi ve çok oyunculu olarak yazılmış yoğun bir hikayesi nedeniyle, bazı kişilerin bilgisayar oyunlarıyla ilgili teknik sorunları varsa Call of Duty Black Ops 2’yi oynamak oldukça zor olabilir. Oyun oynarken karşılaşılan en yaygın sorun, oyun çerçevelerinin sürekli değiştiği düşük kare hızıdır. Bu sorunu önlemek için, içeriği zaten bilgisayarınıza yüklemeniz gerekir.

cod black ops 2 türkçe yama
COD Black Ops 2 Türkçe Yama

Bahsedilen sorunu gidermeye gitmeden önce eski yamaları kullanmak yerine bu oyunun en son güncellemesini indirmeniz daha iyi olacaktır. Bakın, bu özel Call of Duty Black Ops 2 indirmesi DVD yeniden dağıtılabilir teknolojisini kullanır. Bu nedenle, bu oyunun eski sürümleri, oyunun kendisini yüklemeden önce belirli dosyaların yüklenmesini gerektirir. Ancak, bu oyunun daha yeni sürümleri Xbox Live Arcade Yeniden Dağıtılabilir Öğelerini kullanır. Böylece eskilerini internetten kaldırılmış diye almak konusunda endişelenmenize gerek yok.

Ancak, eski sürümleri kullanarak içerik indirmeyi planlıyorsanız, bununla ilgili hala bazı sorunlar olduğunu bilmelisiniz. Her şeyden önce, üretimlerinde kullanılan bazı modellerin kalitesizliğinden dolayı bu indirmelerde gizlenen birçok virüs olduğunu bilmelisiniz. Daha da kötüsü, geçmişte sisteminizden kaldırılan virüs kalıntıları olan artık kötü amaçlı yazılımlar ve casus yazılımlar da vardır. Bu nedenle Call of Duty Black Ops 2 indirmesinin en son sürümünün güvenli olup olmadığından emin olamazsınız. Zombi modunda oynamak istiyorsanız, sisteminize en son yamanın uygulandığından emin olmanız gerekir.

Call of Duty Black Ops hikayesi ne?

Call of Duty Black Ops 2, 2010 yılında insanlara sunulan Call of Duty Black Ops oyununun devamı olan bir Call of Duty devam oyunudur. Oyunun hikayesi Black Ops’unkini takip eder. Önümüzde iki farklı zaman dilimi var. Biri 1980’in sonu, diğeri 2025. 2025 yılında Amerika Birleşik Devletleri ile Çin arasındaki savaşı anlatan oyunda havasız arabalar gibi detaylar farklı.

1980’lerin sonunda aktör, Alex Mason ve Frank Woods’un kahramanları arasında kontrolü ele geçirdi. Oyuncu, 2025 yılında Mason’ın koğuş olarak adlandırılan oğlu David’i devraldı. Oyun doğrusal olmayan bir oynanışa ve çoklu sonlara sahiptir. Call of Duty Black Ops 2’de birçok hikaye var. Bu bölümde oyuncunun seçimleri hem elindeki görevi hem de hikayenin genel akışını etkiler. Bu işlevlere şube raporları denir. 2025 hikayesi boyunca devam ediyor ve permadeath ile bitiyor. Bu projelerin başarısı veya başarısızlığı, mücadelenin daha büyük hikayesi için sonuçlar doğurabilir. Oyuncu yeni bir meydan okuma başlatmazsa, bu görevlerden birini seçmek diğerlerini kilitlemekle sonuçlanacaktır.

Call of Duty Black Ops 2 Türkçe Dil Paketi


Call of duty black ops 2 türkçe yama içeriğinin ve bu oyunu indirmenin daha sonra sorun yaşamanıza neden olabileceğini düşünüyorsanız, Call of Duty Black Ops 2’yi indirmenin alternatif yolunu seçebilirsiniz. Aslında birçok kullanıcı bu yöntemi denedi ve çok uygun buldu. Bu yöntem herhangi bir indirmeyi içermez, sadece yasal olarak oyun indirebileceğiniz belirli bir web sitesini ziyaret etmeniz yeterlidir. O yüzden içiniz rahat olsun, tüm sıkı çalışmanızın karşılığını alacaksınız.

4 comments

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir