bim'de sole yağ fiyatları 2021 ekim

Bim’de Sole Yağ Fiyatları 2021

Merhaba arkadaşlar, ülkemizin en gözde market tercihlerinden biri olan Bim’de sole yağ fiyatları 2021 ekim ne durumda yazımızda bahsediyoruz. Bim sole yağ fiyatları 2021 senesinde de güncellenmeye devam ediliyor. Yağ fiyatları ise ne yazık ki diğer ürünlere de gelen zamlar, hayat pahalılığı ile birlikte artış göstermektedir. Bir yandan sağlıklı beslenmeye çalışırken, bir yandan ayağımızı yorganımıza göre uzatmaya çalışıyoruz.

Bim Sole Yağ Fiyatları

bim'de sole yağ fiyatları 2021

Hemen aşağıda liste şeklinde Bim sole yağ fiyat listesini sizlere sunuyoruz. Her ne kadar küçük bir ihtimal olsa bile anlık zam şeklinde değişmeler olabileceğini de göz önünde bulundururuz.

Sızma Sırım Zeytinyağı 1 LT33.5 Türk Lirası
Riviera Sırım Zeytinyağı 2 LT57.5 Türk Lirası
Sole Ayçicek Yağı 1 LT15.9 Türk Lirası
Sole Ayçiçek Yağı 2 LT31.5 Türk Lirası
Sole Ayçiçek Yağı 5 LT68.5 Türk Lirası
bim sole yağ fiyatları 2021 tablo

Bim’de Sole Yağ Fiyatları 2021 Faydaları

Bir çok açıdan zengin besleyici özelliklere sahiptir. Antioksidan açısından oldukça çeşitli ve kötü bakterilerin vücudunuza hücum etmesini engellemektedir. Antioksidan açısından güçlü bir besin olduğundan dolayı hücre zarlarınızı daha sağlam hale getirir. Ayçiçek yağları doğru kullanımında enzimleri inşa etmekte vücudunuza gerekli desteği ve yardımı sağlayacaktır. Bunların yanında da doğru miktar kullanımlarda birçok faydası olduğu da bilinmekte, uzmanlar tarafından dile getirilmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir