bedava exxen hesapları 2021

Bedava Exxen Hesapları 2021 Temmuz

Bir çok platforma ciddi bir rakip olarak karşımıza çıkan Exxen fazlasıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Bedava exxen hesapları 2021 temmuz premium hesapları, bedava üyelik gibi güncel aramalarda haliyle beraberinde gelmeye başladı. Kısa süre içerisinde, çok geniş bir kitleye ulaşan ve çok ciddi bir kullanıcı kitlesi edinmeyi başaran Exxen için aylık üyelik ücretleri 10 Lira bandında seyrediyor. Platformda fazlasıyla çeşitli, fazlasıyla izlenilesi programlara ve içeriklere yer veriliyor.

Bedava Exxen Hesapları Nasıl Alınır 2021

Her ne kadar çeşitli yollarla exxen üyeliği vaat eden uygulamalar, apk’lar tarzında içerikler var olsa da kesinlikle bu tarz şeylere güvenmemenizi tavsiye ettiğimizi belirtmeliyiz. Kişisel bilgilerinizin ve cihazlarınızın güvenliği açısından üçüncü parti yazılımlar kullanırken (illegal olduklarını belirtmekte fayda var) dikkatli olmanızı, mümkünse güvenilmez dosyaları indirmemenizi şiddetle öneririz.

Exxen TV Ücretsiz İzleme

Öncelikle bu platformu resmi şekilde indirip 7 günlük ücretsiz, bedava deneme sürümünden faydalanmayı düşünebilirsiniz. Bu süreçte, izlemek istediğiniz içerikleri izleyip tüketebilir böylelikle Exxen’in sunmuş olduğu bu deneme sürümünü legal bir şekilde kullanmış olursunuz. Çeşitli üçüncü parti yazılımlarına güvenmenizi ise kesinlikle tavsiye etmemekle beraber güvenliğinizi tehdit eden bu gibi şeylerden uzak durmanızda yarar olduğunu tekrar belirtiyoruz.

Exxen TV

Exxen Hesapları Detaylı Ücretlendirme

Bizlere sunulan farklı ödeme planları mevcut. Reklamların geçerli olduğu pakette, 10 TL gibi bir ücret karşılığında Exxen TV içeriklerinin tamamına erişebiliyorsunuz. Hiç reklamsız bir şekilde üyelik edinmek istiyorsanız 20 TL bandında makul diyebileceğimiz bir ücretle karşılaşıyoruz.

Üyelik ( Hesap ) TipiHesap SüresiÜyelik ( Hesap ) Ücreti
Reklamlı Exxen Hesabı Paketi:1 Ay10 TL
Reklamsız Exxen Hesap Paketi:1 Ay20 TL
exxen hesap ücretleri

Bedava Exxen Hesap Listesi 2021

900 Milyon Lira gibi devasa bir bütçe ile sektöre giriş yapan Exxen TV için sizlerle bir kaç bedava hesap listesi tabii ki de paylaşıyor olacağız.

  • peynrmiyerim@hotmail.com – K9lM*42zZ
  • cinemalovverz@gmail.com – h4Vz-Sah
  • adamgrckmas@gmail.com – Vsi!p*7g
  • joptirikkkle@gmail.com – rT!84h
  • hydioyunzam@gmail.com – Py*5syR

Zevkle Exxen izleyebilmeniz için hesapları belli süre aralıklarında güncellemeye devam ediyoruz. Sitemizi takipte kalarak güncel hesap ve detaylara ulaşım sağlama şansını yakalayabilirsiniz.

One comment

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir