Bambi Süpürge Kampanyası

Bambi Süpürge Kampanyası

Robot Süpürge Kampanyası: Bambi Yatak, belirli yatak modellerinde robot süpürge kampanyaları düzenlemektedir. Örneğin, Magnasand TherapyBorjenClima Naturel veya Bamboo Sleep modellerinden 150×200, 160×200, 180×200 veya 200×200 boyutlarında set (yatak+baza+başlık) alan müşterilere Fakir Robert II 720 model robot süpürge hediye edilmektedir.

17 Nisan 2024’ten itibaren 30 Haziran 2024’e kadar aktif olacak bambi süpürge kampanyasına katılmayı unutmayın.

Bambi Süpürge Kampanyası
Bambi Süpürge Kampanyası

Bambi Süpürge Kampanyası

 • Kampanya 17 Nisan 2024 – 30 Haziran 2024 tarihleri arasında sadece Bambi Yatak mağazalarından ve bambi.com.tr adresinden aşağıda yazan koşullarda alışveriş yapılması halinde geçerlidir.

 • Dikey Süpürge Hediye Kampanyası Reform Therapy, Climextra, Bamboo Sleep, Biosalt, Borjen, Clima Naturel, Comfizone, Cotton Master, Kapok Naturel, Latex Master, Magnasand Therapy, Nirvana Prime ve Viscolüx modellerinin 140×190 cm, 140×200 cm, 150×200 cm, 160×200 cm, 180×200 cm ve 200×200 cm set ölçülerinde geçerlidir. Diğer ölçü ve modeller kampanyaya dahil değildir.

 • Belirtilen model ve ölçülerde 1 Tk. Set (Yatak, Baza, Başlık) alımlarında 1 Adet Fakir Stone HSA 4048 Şarjlı Dikey Süpürge modeli hediye edilecektir. Fakir Stone HSA 4048 Dikey Süpürge modelinin özellikleri için https://www.fakir.com.tr/stone-hsa-4048-dikey-sarjli-supurge adresinden bilgi alabilirsiniz.

 • Kampanya stoklarla sınırlıdır.

 • Bu kampanya başka kampanyalar ile birleştirilemez.

 • Hediye edilen ürünün teslimatı Bambi bayii tarafından, satın alınan Bambi Yatak ürünleri ile birlikte yapılacaktır. Ancak talep edilmesi halinde hediye edilen ürün Bambi bayiinden teslim tesellüm belgesi imzalanarak elden teslim alınabilecektir.

 • Hediye edilen Fakir dikey süpürgenin garanti süresi, ürünün paketi açılıp Bambi bayii tarafından garanti belgesine kaşe vurulduğu gün başlayacaktır. Fakir dikey süpürgeye ilişkin garanti, satış sonrası hizmetler, müşteri memnuniyetini sağlama, nasıl kullanılacağına ilişkin açıklama yapma, kullanım önerisi verme, teknik inceleme yapma, kurma ve montaj etme gibi hediye edilen ürüne ilişkin yükümlülükler satış yapan Bambi bayii veya Bambi Mobilya ve Yatak Sanayi A.Ş.’ye ait değildir.

 • Kampanya kapsamında hediye edilen Fakir dikey süpürgenin arıza, iade, değişim ve onarım taleplerine ilişkin sorumlu ve yetkili merci, FAKİR ELEKTRİKLİ EV ALETLERİ DIŞ TİC. A.Ş.’dir. Hediye edilen ürünlere ilişkin iade, değişim, arıza ve onarım talepleri FAKİR ELEKTRİKLİ  EV ALETLERİ DIŞ TİC. A.Ş. tarafından karşılanacaktır.

 • Kampanya kapsamında satın alınan Bambi Yatak ürünlerinin tüketici tarafından ambalajının açılması halinde hijyen kuralları gereğince cayma hakkı kullanılamaz.

 • Kampanya kapsamında satın alınan BAMBİ Yatak ürünlerine ilişkin iptal, iade veya cayma taleplerinin Bambi bayii tarafından kabul edilmesi halinde, hediye edilen Fakir dikey süpürge de kullanılmamış, paketi açılmamış, hasar görmemiş ve yeniden satılabilir özelliğini yitirmemiş bir şekilde Bambi bayiine iade edilecektir. Ancak hediye olarak verilen Fakir dikey süpürgede herhangi bir hasar, arıza, çizik vb. sorun olması veya paket içeriğindeki aksesuarların ve belgelerin eksik olması halinde, hediye ürün bedeli, (www.fakirshop.com.tr de gösterilen satış tarihindeki fiyat) toplam satış bedelinden mahsup edilerek alıcıya bedel iadesi yapılacaktır.

 • Kampanyadan faydalanan alıcılar işbu bilgilendirme formu ile kampanya şartları hakkında detaylı bir şekilde bilgilendirildiğini kabul ve beyan eder.

 • Fiyatlarımıza %10 KDV dahildir.

 • Bambi Yatak haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

 • Site içerisinde yer alan ürünlerde, teknik arızalardan dolayı oluşabilecek fiyat, tipografi ve renk hatalarından Bambi Yatak sorumlu değildir.

 • Kampanya süresince yapılacak olan alışverişlerde peşin fiyatına 9’a varan taksit imkanı, anlaşmalı olduğumuz bankaların kredi kartları için geçerlidir.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir