anestol pomad krem fiyatı 2021

Anestol Pomad Krem Fiyatı 2024

Bir lokal uyuşturucu olarak geçen anestol pomad fiyat 2024 bilgisini ve krem hakkında daha detaylı bilgileri bu yazımızda sizlere veriyor olacağız. Bakalım anestol pomad krem fiyatı 2024 yılı için neymiş. Bu krem, piyasadaki en sağlam ve ağır lokal anesteziklerden bir tanesidir. Doktorunuzun önerisi ile reçete ile satın alabildiğiniz bir üründür çünkü basit bir kremden çok Anestol Pomad bir ilaç seviyesindedir. Doktorunuz önermediği halde kullanmanız zararlı olabilir, kullanmadan önce mutlaka kullanım talimatlarına göz atmanızı şiddetle öneririz.

Anestol Pomad Neden Kullanılır?

Ciltte uyuşturucu bir etkiye sahip olan anestol pomad‘ın asli kullanım alanları, Meme ucu çatlakları, vücutta ki kaşıntılar, vücutta ki ciddi ağrılar, yanıklar vesaire gibiyken kadınlar tarafından lazerde, ağda gibi işlemlerde ağrıyı ve hissi azaltmak için de tercih edilebiliyor. Ve basur gibi gibi sorunlarda da tavsiye edilebiliyor. Bu kullanım alanlarını denemeden ve Anestol Pomad’ı kullanmadan önce mutlaka doktorunuza danışmalısınız!

Anestol Pomad Kullanımı

Kreminizi uygulayacağınız yer temiz olmalı, eğer temiz değil ise temizleyiniz. Kremi uyguladıktan sonra iyice yedirmelisiniz. Unutmamalısınız ki kullanım dozu çok önemlidir, o yüzden mutlaka bir ilacı kullanmadan önce doktorunuz danışmalısınız!

anestol pomad fiyatı 2022

Anestol Pomad Fiyatı 2024

Anestol pomad fiyatı 2024; Güncel olarak bu konu yazılırken ki fiyatı 92.01TL‘dir. Krem cilt üzerinde çeşitli amaçlar ve nedenler için kullanılabilir ama daha önce de bahsettiğimiz gibi önemli olan dikkatli olmak ve kullanılması gerekildiği gibi kullanmaktır. Bu yüzden kesinlikle doktor tavsiyesi ve uzman önerileri ile hareket etmenizi rica ediyoruz.

Leave a Reply

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir